www.sudzibas.lv 1a.lv Garantija netiek dota

1a.lv - Garantija netiek dota

Iegādājos 1a.lv austiņas - A4tech G501. No saņemšanas brīža mikrofona kvalitāte bija sliktākā nekā pašam lētākajam mikrofonam kuru Jūs varētu atrast jebkurā veikalā. Tas jau tāds sīkums , bet tad pēkšņi - skaņa ir tikai dzirdama pa vienu ausi. Es domāju , ja jau garantija ir , tad jāizmanto. Jo austiņas netika mētātas vai kādā citā veidā bojātas. Uzrakstu 1a.lv pa e-pastu ziņu , kā es varu tikt pie garantijas. Nav atbildes. Pēc 1.ned atkal uzrakstu. Un ir jau pagājis vismaz vairāk nekā 1 mēnesis. Austiņas jau arī nav nekādas lētās.

1a.lv Pārstāvja atbilde 26.10.2015

Sveiki, diemžēl neatrodam nevienu e-pastu par šādu preci, iespējams rakstījāt uz noreply e-pastu. Jautājumus par garantijas servisu varat uzdot arī rakstot mums čatā vai uz e-pastiem: [email protected] vai [email protected]. Šajā gadījumā, ja prece nedarbojas, to nogādājiet pie mums birojā Mūkusalas ielā 41, līdzi ņemot pirkuma dokumentu.

K konrādsm 26.10.2015

Veikalā tirgo pilnīgus mēslus, attieksme pret klientiem nicinoša. Nevienam neiesaku kaut ko iegādāties šajā veikalā. Pilnīga miskaste un nedod dievs, ja prece ir jāatgriež vai jāizmanto garantija, finālā nebūs ne naudas, ne preces. NEKO NEKAD NEPIRKT 1A.

B bumse000 28.10.2015

1 a veikala iegadajos sieviešu smaržas kuras pat blakus nestāv orģinālām smaržām.Uz e-pastiem neatbild kautgan visulaiku ir atbilde mes taču Jums atbildējām e-pasta.Atieksme ir vienkarši drausmīga.