1a.lv - Garantija

Preci nodevu garantijas remontā. Man atnāca e - pasts, ka defekts apstiprināts, prece samainīta un nosūtīta jauna. Atvedu mājās, nedarbojas, zvanu jautāju, saka, lai nesu otrreiz jo droši vien bojāta visa partija.
Aiznesu, man atsaka garantiju ar tekstu: pirmoreiz jau preci nepaņēma pretim un garantiju atteica.
Nav neviena pierādījuma, ka būt garantija atteikta.

P. S. Pirms tam jau bija neliela aizdoma, ka neņems pretim, jo tā jau bija cilvēkam bijis. Teica, ka neko arī nav panācis.

Nu vienvārdu sakot, nauda pa zemi nemētājas un iesaku nevienam ar šo kantori neielaisties darījumos.

I

Dr DooM 16.09.2015

Man ir jautājums - kas šī bija par preci ?
Beidz blamēt normālu i-veikalu, un ar preces garantiju (bojājumiem utt ) nodarbojās garantijas serviss nevis (1.a) Tā, kā nevel vain uz 1a.lv, bet uz garantijas remontu !>!>!

1a.lv Pārstāvja atbilde 16.09.2015

Sveiki, ar Jums telefoniski sazinājāmies un izskaidrojām šo situāciju, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

L lux 16.09.2015

Я тоже разочарован этим магазином. Всю бытовую технику, телефоны и даже игрушки там покупал. А тут купил телефон который реально висит и глючит, пришлось обратиться в гарантию - сказали дефектов нет. А я позвонить могу через раз и что мне с таким барахлом делать. Всё желание там что либо покупать отпало.

I initali 21.09.2015

1a.lv-Jūs izskaidrojāt situāciju kā Jūs to redzat, tas nemaina lietas būtību, ka preci pirmo reizi nodevu un to man pieņēma.da zazin vien ko Jūs tur sadarījāt un tāpēc nesamainījua preci.es to nodevu bez mehāniskiem bojājumiem.

T tervetesalus 22.09.2015

Man ar ļoti nepatīkama pieredze ar šo veikalu preci nododot remontā pēc garantijas sanāca milzum daudz sagādātu neērtību iztērēta nauda. Man telefonam bika ekspertīzē konstatēts brāķis operatori mani patstāvīgi maldināja sniedza nepatiesu informāciju. Patērētāju aizsardzības likumā rakstīts, ka vietā irjātgriež nauda saskaņā ar MK noteikumiem vai jādod līdzvērtīga prece. Man ofisā izniedz preci bez iepakojuma apgalvoja ka tā ir jauna nedeva pat rokās apskatīt izejot laukā konstatēju uz telefona sānā bukti nu bet zinot viņus ja es atgrieztos un pateiktu ka telefons ir sabuktēts protams atbilde būtu tāda - Jūs noteikti to izejot no ofisa kautkur nometāt mēs Jums iedevām jaunu telefonu. Esmu ļoti dusmīga uz šo internetveikalu tikai atvainojas kas noteikti jau ir šablons un ieradums tāds, bet lietas labā nekas netiek darīts tikai čakarēti cilvēķi, LAI JUMS VEICAS ŠMAUCĒJU BANDA