www.sudzibas.lv 1a.lv Gaidīšanas laiks, serviss, nekorekta informācija

1a.lv - Gaidīšanas laiks, serviss, nekorekta informācija

1) pasūtīju galdu ar atlaižu kodu, kopā ar plauktu, tā bija sestdiena. Kamēr vēl neapstrādājās, aši sazvanīju un piekodināju, lai atceļ tikai plauktu, ka izdomājām citu, arī e-pastā to pašu uzrakstīju, visur man pateica jā, beigās atgrieza visu naudu. Nu, ko, pirkšu vēlreiz, protams, galdu vairs nekā nevar nopirkt ar to pašu cenu, kad zvanu, lai pateiktu, ka viņu vainas dēļ, jo atcēla visu, lai dod kādu atlaižu kodu. Man pateica, ka tā jau ir zemāka Cena un zemāk nevar. Pat neatvainojās par savu kļūdu.
2) nopirku galdu kopā ar citu plauktu. Situācija - bija rakstīts saņemšana pēc 3 dienām (1. Jūlijā) , tad zvanu un prasu, man pasaka 14. Jūlijā, okej. Tagad zvanu 14. Jūlijā, viņi man pasaka, tomēr 16. Jūlijā. Es saku, es jau jums pirms tam teicu, ka to galdu vajag ļoti steidzami, bet viņiem pa lielam vienalga.
3) kad viņi man teica, ka tā jau ir galda zemākā Cena, pēc dienas galda Cena tomēr kaut kādā veidā nokrita uz leju par 15 eiro... Zemākā Cena jūsu vainas dēļ.

Tā jau preces lētas, bet tā apkalpošana un nekorektā informācijas sniegšana un, ka nevar nākt pretī klientam, kaut paši pieļāvuši kļūdu laikam bija pēdējais piliens, lai es, cilvēks, kurš nekad mūžā vispār nekādu atsauksmi nav atstājis nekur, atstātu atsauksmi - sliktu.

14.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Rebeka Vucka 16.07.2021

Sazinājos šodien 16.07, kur arī pateica, ka prece vēl nav, vēl jāgaida un pat nevarēja pateikt, cik ilgi.

Komentāri (4)

L Lauma Ungure 22.09.2020
Bojājums

Ūdens tvertne tek

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M Matiss007 19.04.2021
Slikts serviss

Tika pasūtīts bērnam elekto mocis oficiāls BMW
Bet galu galā atsūtīja mazāku, un pavisam citu mocīti triciklu.

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes