www.sudzibas.lv 1a.lv Es piegādi nesagaidīju

1a.lv - Es piegādi nesagaidīju

Neiesaku. Vairs noteikti neizmantošu 1a.lv pakalpojumus preču iegādei. Norādītajā saņemšanas datumā preci nesaņēmu, zvanot teica, ka divas preces vēl nav noliktavā (par to mani visu gaidīšanas laiku, kas bija jau 16 darba dienas, no preces apstiprināšanas brīža neinformēja, kaut tas ir norādīts, kad uzreiz pircējs tiek informēts, ja tās nav uz vietas) , atzvanot vakarpusē tajā pašā dienā informēja, ka visas preces ir noliktavā un tiks sapakota tuvākajā laikā un nākamo divu dienu laikā būs piegāde. Tā arī es piegādi nesagaidīju, zvanīju atkārtoti, teksts šoreiz bija: preces stāv noliktavā un gaida pakošanu, nākamo 2 dienu laikā noteikti būs. Sanāk tā, ka jābūt mājās un jāgaida piegāde, kura būs kaut kad, nezin kad.

04.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.12.2020

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu apstākļu dēļ.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.