www.sudzibas.lv 1a.lv DVD plejeri saskraapeets

1a.lv - DVD plejeri saskraapeets

Neperciet neko internetveikalaa 1a.lv!!!!
Kad es nopirku dvd plejeri, no saakuma nepamaniiju, ka tas ir saskraapeets. To pamaniiju apmeeram peec divaam stundaam kad biju sanjeemis preci. Nekaveejoties zveniiju uz 1a un teicu ka veelos mainiit preci. Naakamajaa dienaa aizvedu dvd plejeri uz 1a. No saakuma vinji neko negribeeja dariit bet peec tam piekrita panjemt uz apskati. Peec apmeeram nedeeljas vinji atdeva atpakalj un pazinjoja ka vinjam ir taisiitas valjaa plombes, ko es protams nebiju dariijis, un vinji nemainiis pret naudu vai citu dvd. Secinaajumus varat izdariit pashi.

E esambijumbuus 10.06.2008

:D klausies tev tas dvd pleieris bija izstaadei domaats vai arii lai filmas skatiiots. tieshaam smiekliigi un izlaisti cilveki muusdienas ir, pat pieljauju, ka pats pleieris nepleese vairak par 50 ls un katraa staaru pa made in china bija :)) nomierinies !

L Lina777 27.11.2012

Precei ir jābūt bez defektiem! Nevis ar kādiem skrāpējumiem! Tad no kurienes veikals šo preci ir ņēmis, ja tai ir plombes pat taisītas vaļā!

Man arī bija pilnīgi sabojāta elektropreces kaste - es biju izvēlējusies to saņemt paku bodē, kā viņi piedāvā. Bet preces atgriešanas noteikumos ir minēts, ka iepakojums nedrīkst būt bojāts, tā ka, ja es nebūtu apmierināta ar preci, es to nevarētu atgriezt 14 dienu laikā (interneta pirkumu atgriešanas tiesības)!