www.sudzibas.lv 1a.lv Datora komponentu sūtīšana

Atrisināta1a.lv - Datora komponentu sūtīšana

23.10.2019 biju pasūtījis datora kompanentus 1a.lv mājas lapā ir funkcija bezmaksas datora salikšana 04.11.2019 atnāca dators kad instalēju windows uz datora tas sāka lamāties ka mātes platei ir kautkāds bojājums sāku vert vaļā korpusu ieraudzīju ka kulleris nebija ieskrūvēts mātes platē un procesors nebija ielikts līdz galam beidzot sapratu kur bija problēma mātes platei nestrādāja usb un pārējie porti godīgis sakot es nesaprotu kādi dzīvnieki man lika to datoru jo viss bija salikta ļoti slikti varēja redzēt ka to lika cilvēks kurš nesaprata ko viņš dara beigās es aizbraucu uz 1a.lv klientu centru es biju prasījis lai man dod jaunu mātes plati un kulleri jo kullerī salotsīts radiātors acīm redzot cilvēkam kas to lika tas kuleris bija izkritis no rokām beigās sieviete teica ka nedos atpakaļ naudu bet pēc Latvijas likuma preces kuras tika pasūtītas internet veikalā derīgs atdot atpakaļ bez paskaidrojuma 14 dienu laika un sievietei nebija izvēles kā pieņemt datoru tagad viņiem ir jāadod man nauda 14 dienu laikā pagaidām gaidu bet visiem iesaku neko nesūtīt 1a.lv! Atvainojos par kļūdām!

11.11.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 12.11.2019

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2020

BondsBonds 16.11.2019

Tu jau gribi lētāko datoru, tapēc to saliek lētākie cilvēki.