www.sudzibas.lv 1a.lv Darba devējs

1a.lv - Darba devējs

Agrāk likās ka strādāt lielākajā interneta veikalā Latvijā būs interesanti, kā arī sludinājumā bija rakstīts dinamisks darbs stabilā uzņēmumā, darba vieta A klases birojā, draudzīgs kolektīvs, stabils attalgojums.
Cilvēki sūdzās par to ka 1a.lv nav iespējams sazvanīt, skaidrojums, tas viss saistīts ar darbinieku trūkumu.
Darba līgumā rakstīts darba laiks no 9-18, ar 1 h pārtraukumu, bet reāli? Ceturdienās no 8.30- līdz vēlam vakaram t.i.(reāli jāpaliek līdz 18:30), bet gadās arī ka vismaz līdz 20.30, par ko protams netiek piemaksāts, par 1 h pārtraukumu nerunāsim labi ja tiek iedotas 15 minūtes ja esi jaunņais, par vairāk neceri. Bija gadijums, izgāju uzpīpēt pēc ātrajām pusdienām bija palikušas no 15 minūtēm 4 minūtes, kolēģis kas bija pieņēmis preci palūdza pastāvēt kamer šis aizkriez uz toleti, viņš bija nozudis uz 10 minūtēm es uzkāpu augšā, dabuju pa kaklu 2 reizes 1 kārt par to ka ilgi atrados pusdienāš, SORRY KA KOLĒĢIS ILGI ČURĀ!!!!!2. par to ka atstāju preci bez pieskatīšanas, stratēģija ir šāda bija jāskrien augšā un jāmeklē kolēģis, jo toletē viņš nebija! Algu solija 350 Euro (500 Euro), reāli darba līgumā ieraksta 250 Ls, smieklīgi. Ja esi jauniņais esi gatavs apcelšanai un aizvainošanai, to atklātā tekstā pasaka vadītāja. Pēc aiziešanas 1 kārt pazaudē iesniegumu par aiziešanu, kā arī ievelk ar nopelnītās naudas izmaksāšanu atrunājoties. Piemēram: Mūsu darba attiecības turpinās, jo iesniegums nav saņemts, ok nav problēmu varu Jūsu e-pastu nodot Darba inspekcijai un pieprasīt no Jums atlīdzināt visus radušos zaudējumus, kas ir 50 Euro dienā vai Jums tas derēs? http://www.zinisavastiesibas.lv/info_l04.htm
Vadītājs nebaidās sist savus padotos, kas es atnācu lai mani sit? Bija situācija, cits kolēģis kaut ko saputroja un klientam apsolija preci, kas vairs nav pieejama, vadītājs vārdu neminēsim, lai paliek uz sirdsapziņas, sāka kliegt virsū man, kaut klients bija uz līnijas un atļāvās pacelt roku uz mani, tad mērs bija pilns un tika nolemts uzrakstīt atlūgumu. Kāpēc vispār man kliedz cita virsū, pie tam vadītājs zināja, kurš ir vainīgais un atļāvās iesist? Lai pasaka paldies, ka es neceļu prasību Civiltiesā pret darba devēju, kas fiziski iespaido savus padotos. Sorry, nav renisances laiki, ja psihe klibo, jāsēž mājās neviss jābūt par vadītāju.

Uzņemums tiek vadīts nekorekti, piegādes kavētas, jo noslēgts līgums ar DPD, redziet uzņēmumam tas ir izdevīgi un uzpļauties uz piegādes laikiem, tāpat ar piegādātājiem, paši pakaļ precēm nebraucām gaidam kad mums viņas piegādās.
Atgriezīsimies pie sludinājuma: Izcilas komunikācijas prasmes: Jā tās būs vajadzīgas, jo būs jāmelo, jo Jūsu pasūtīto preci var atdod citam, vai var gadīties ka tā nav noliktavā, jo mums ir novecojusi sistēma, kas neatjaunojās ar noliktavām ik pēc 5 sekundēm, bet vecā, kas jāatjauno manuāli vai ik pēc 3-6h pati atjaunojās, kā arī noliktavā notiekas haos, piedodiet mums par to.
Spēja argumentēt un pārdod: tur arī haos, jo kā zināms mazākos veikalos katrs menedžeris atbilst par savām kategorijām, tāpēc var precīzi visu izstāstīt, bet šeit tev jāpārzin visas preces, jo tu būsi uneversālais cilvēks!
Pecizitāte un atbildības sajūta: Tev jābūt precīzam un jāskaita peļņa uzņēmumam, jāstrādā papildus par ko naudu nesaņemsi.
Par to ko sagada, jau tika minēts, bet tagad īsi: Interesants un dinamisks darbs, es teiktu arī estrēms, ja tev patīk ka tevi sit apceļ nepārtraukti, droši esi gaidīts mūsu kolektīvā!
Draudzīgs kolektīvs: par to es pastrīdētos, jo šeit katrs ir par sevi un cenšās uzvelt vainu citam.
Stabils attalgojums un bonusa sistēmas: it neceriet strādāsiet savā pusdienlaikā, kā arī pēc darba laika vismaz 30 minūtes, kas tev netiks atmaksātas, kādas piemaksas aizmirsti un aizejot algu tu arī neredzēsi, mēs tavu iesniegumu pazaudēsim un vilcināsim naudas atmaksu!

V VGK 24.02.2014

Pārlasot 1a.lv sacīto, var just, ka viņi it kā piekrīt notikušam, tiki cenšas izslīdēt kaut kā cauri! Nebiju domājusi, ka mūsu laikos pastāv verdzība...

''Caur VDI nemeģini^ tur visi uzpirkti! ''

Komentēja: Feb 10, 2014
Vladlat -

mani vienmēr ir mulsinājusi doma, kāpēc pie viņiem nevar norēķināties ar karti...!!!

E Eikeik 24.02.2014

Maksājumu kartes nepieņem, jo karšu kompānijas prasa lielas procentu likmes. :)
Bet 1a.lv tiešām zaudējis uzticību, bet diemžēl jau sen. :(

sunpva 24.02.2014

Tadel ir paredzets interneta veikals M79!
1A izcelies ar stulbo un bernescigo attieksmi, ipasi kad tur stradaja kautkada praktikantE!

K krista.s 28.02.2014

Interneta veikals 1a.lv meļi un krāpnieki -ne pirmo reizi vien gribu pasūtīt preci ar atzīmi "ir noliktavā" -bet operators atzvana un pasaka - Mēs nevienu preci savā veikalā neturam uz vietas - viņas ir piegādātāju nolitavā var būt 2-3 darba dienu laikā.

Ja nav preces nav ko maldināt tautu un rakstīt pie precēm, ka IR NOLIKTAVA! Meļi, Meļi!

Neiesaku nevienam šo veikalu!

Ne tikai slikti apietas pret darbiniekiem bet arī melo par preču esamību veikalā visiem!