www.sudzibas.lv 1a.lv Cenas un atlaides

1a.lv - Cenas un atlaides

Internetveikalā 1a.lv pārsvarā apmeklēju lapas ar datoru precēm. Esot 1a.lv klientam vairākas reizes un regulāri apmeklējot šõ veikalu, esmu ievērojis ka uzrādītās atlaides nesamazina preces cenu, bet gan vienkārši uzrāda augstāku iepriekšējo cenu. To ievēroju salīdzinot cenas ar citiem veikaliem kuros cenas tām pašām precēm ir pat zemākas bez atlaides.Spilgts piemērs:Prece AMD FX-SERIES FX-6300 http://www.1a.lv/datoru_komponentes/procesori/amd_fxseries_fx6300_sam3_box_fd6300wmhkboxRādīts, ka prece maksā 102.54 Eiro ar 30% atlaidi un uzrādīts, ka vecā cena bijusi 147.46 Eiro.Pameklēju šo pašu preci salidzini.lv. Preces cena citos veikalos ir no 98 līdz 115 Eiro pat bez atlaides. (98 eiro ar 10% atalidi).http://www.salidzini.lv/search.php?q=AMD+FX-SERIES+FX-63001a.lv izmanto atlaides ilūziju, lai liktu precēm izskatīties izdevīgākām, kaut gan to cena nav mainījusies.Pieļauju, ka šādu viltību izmanto vaiŗakas iestādes un iesaku vienmēr salīdzināt cenas ar citiem veikaliem.

H

U uzzykee 04.01.2015

Nu katra veikalam savas tiesības uzlikt pilnās cenas balstoties uz to kādu servisu viņi līdz ar preci piedāvā.
Tas ka tu māki izmantot internetu lai sameklētu lētāko cenu ir apsveicami, bet reizēm iesaku palūkot lētākās cenas piedāvājumus: sākas visādas problēmas, sākot ar to ka prece nav pieejama vai būs tikai varbūt pēc nedēļas, vai preces brāķa gadījumā vazā tevi aiz deguna un velk garumā kaut ko. Neceļu gaisā konkrēti šo internet veikalu, bet reizēm ir vērts izvērtēt vai paņemt nedaudz dārgāk ir labāk izbēgot no iespējamam problēmām.

H hellwisp 04.01.2015

Piekrītu jums, "uzzykee". Nekādas pakalpojumu problēmas ar 1.lv man nav bijušas. Protams, veikali nosaka savas cenas, bet tomēr aizdomas par nepatiesām atlaidēm ir pamatotas.

U uzzykee 04.01.2015

Iespējams viņi piekopj šādu cenu politiku ar "atlaidēm"., bet nu vienmēr esmu koncentrējies uz beigu cenu. Un atlaidei priekš manis nav nozīmes.
Tīri no pieredzes ar šo kantori esmu sadarbojies kādas 3 reizes - precēm kam tā cena tiešām bija konkurētspējīga. Un tajās reizēs neesmu pievērsis uzmanību vai atlaide ir liela vai maza.

K kreditorsPG 04.01.2015

uzzykee, ja nepamanīji, tad sūdzība nav par to, ka cenas ir augstākas vai augstas. Sūdzība ir par to, ka veikals uzvedas debili ar tā saucamo atlaižu uzrādīšanu! Man šķiet, ka veikalam ar tik ilgu stāžu Latvija tirgū, ar tik lielu tirgus daļu, ir "позорна" izmantot šādu "atlaižu mārketingu". Tie kas skrien pēc katra santīma atlaides, tie tāpat nopirks tajā lētākajā, ko izdod salīdzini, un pie vienas vietas, ka dabūs kreiso preci vai ja vaikals pēc pusgada būs noklapēts un ar vecā izkārtni darbosies kāds cits.
Manuprāt 1a.lv vajadzētu jau nobriest un strādāt ar augstāku pašapziņu- tirgot ar saprātīgu peļņu un neuzkatīt klietus par lohiem, uz ko šādu "mārketingu" darbināt!

1a.lv Pārstāvja atbilde 05.01.2015

Sveiki, 1a.lv vienmēr cenšas piedāvāt saviem klientiem konkurētspējīgas un reālas cenas - cenas, par kurām preci ir iespējams iegādāties, nevis, kuras ir atspoguļotas klientu iemānīšanai veikala lapā. Tai pat laikā, 1a.lv vēlas informēt savus klientus par to, cik izdevīgs dotajā brīdī ir viens vai otrs piedāvājums. Informācijai 1a.lv parasti uzrāda preces cenu, par kādu tā sākotnēji bija pieejama parastajos veikalos.

J JansGans 05.01.2018

Tikko pasūtīju datora komponentes 1a.lv un identiskas preces es atlasīju +-zināmā internetveikalā y. Veikalā y sanāca ietaupīt 10-15€(apmēram 2% no kopsummas) salīdzinot ar 1a.lv. Bet tajā pašā laikā provizoriski 1a.lv veikalā preces es saņemšu pēc 10 dienām, tad veikalā y es saņemtu preci pēc 21 dienas. Secinājums, par servisu arī kaut kas jāmaksā.

Kazene 06.01.2015

Tas tak ir sen zināms triks :) Un cilvēki uzķeras uz burvju vārdiņa ATLAIDE!

P PretIdiotismu 26.01.2018

Tu daunis vienkārši esi, katrs veikals liek savas cenas, malacis ka esi apguvis pelītes lietošanu un klikšķini datoru katru dienu! atrodi nodarbi mēsls! Atdauzīt tevi varētu par tik stulbu sūdzību!