www.sudzibas.lv 1a.lv Briesmīgs serviss

1a.lv - Briesmīgs serviss

Klientu servisu tik zemā līmenī es tiešām nekad neesmu redzējusi. Nepiteik ar to, ka prece netika piegādāta paredzētajā datumā, neviens par neiedomājās par to elementāri paziņot - caur īsziņu, zvanu vai e-pastu. Un sazvanīt šo kantori ir absolūti neiespējami uz visiem numuriem kā arī skype. Esmu ārkārtīgi vīlusies un šī būs pēdējā reize, kad ko iegādājos no 1a.lv. Vienīgie ko man izdevās sazvanīt bija DpD grupa, kas operatīvi noskaidroja, kur kavētais pasūtījums ir un atveda man to pēc iespējas ātrāk. Uzslava DpD!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2016

Sveiki, Alīna. Ļoti atvainojamies par to, ka laicīgi neinformējām par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi, šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir krietni vairākkāršojies, diemžēl noliktava nebija gatava tik lielam pasūtījumu apjomam, kā arī pircēju zvanu skaits ir krietni vairākkāršojies, tāpēc ir zināmas sarežģītības laicīgi informēt pircēju par iespējamo kavēšanos ar pasūtījumu. Ceram uz Jūsu sapratni šajā situācijā un pozitīvu sadarbību nākotnē.