www.sudzibas.lv 1a.lv Brāķi mēģina iesmērēt nākamajam klientam

Atrisināta1a.lv - Brāķi mēģina iesmērēt nākamajam klientam

19. Maijā pasūtīju sulu spiedi Philips Viva Collection Hr1855/90 un 21. Maijā saņēmu.
Iepakojums bija bojāts, bija redzams, ka tas jau ir bijis atkārtoti atvērts.
Ieslēdzot, sulu spiede nedarbojās.

Acīmredzami man bija piegādāta prece, no kuras kāds jau bija atteicies.
Pa telefonu sniegtā informācija, ka prece jāved uz uriekstes ielu,
neatbilst informācijai mājas lapā, ka to var atdot mūkusalas ielā.
24. Maijā atdevu preci, 12 dienu laikā nauda vēl nav atdota.

Kopš 1a.lv pārpirka senukai, apkalpošanas kvalitāte krītas!

05.06.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.06.2019

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām.  Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar, bet šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ja, prece tiek saņemta ar defektu, lūgums uzreiz sūtīt informāciju e-pastā [email protected] ar problēmas aprakstu, lai mēs pēc iespējas ātrāk varētu sazināties ar piegādātāju un atrisināt situāciju.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.08.2019

Ventilators 06.06.2019

Kopš 1a.lv pārpirka senukai, apkalpošanas kvalitāte krītas! - īstenībā gadu vismaz iepriekš. besī tas vārds, bet automatizācijas ieviešana ir vnk pakaļā...

A Armands Krengelis 07.06.2019

Kāda tur automatizācija, je preci pasūtot, tā netiek rezervēta!
Vēl pirms šī gadījuma, vairākas reizes ir bijis, ka pasūtu preci, bet kamēr pasūtījums tiek apstrādāts, tā ir beigusies. Šoreiz izbesīja tik pamatīgi, ka laikam vairāk neko nepirkšu!

A Armands Krengelis 07.06.2019

Man nav vajadzīga 1A.LV taisnošanās, atvainošanās un sazināšanās ar piegādātāju.
Skaidrs, ka no phē phē philips tik vien palicis kā nosaukums. Tāds pats Made In China kā visi.
Atdodiet naudu! Tā kā 2 nedēļu laikā nauda nav atdota, šodien iesniedzu sūdzību PTAC.