www.sudzibas.lv 1a.lv Brāķa prece

1a.lv - Brāķa prece

Vakar saņēmu kafijas automatu ap 12:00, bet 16 :00 jau zvanīju uz ofisu, nestrādā un vis. Prasīju lai samaina uz tādu pasu bet strādājošu, atbildēja ka vis pirms atdos uz diagnostiku, jo pēc mana teikta nevar uzreiz ticēt, defekta noteikšanas laiks - ne ilgāk kā 30 dienam, vainu labos vai mainīs. Nesaprotu kāpēc man jāgaida menessi??? Iedodiet man jaunu kafijas automatu un ar nestrādājošo paši tiek iet gala, tas nav manas problēmas.

1a.lv Pārstāvja atbilde 30.11.2015

Sveiki, Marika. Preces diagnostika ir standarta procedūra, ko veicam, lai noskaidrotu vai precei nav radies defekts preces lietošanas laikā. To var noteikt tikai preces autorizētais serviss, kas arī apstiprina preces atgriešanas iespēju, ja brāķis tiek apstiprināts.

J julie93 30.11.2015

Bet kāpēc cilvēkam jagaida mēnesi lai uzzinātu lēmumu?

L Linda211 01.12.2015

14 dienu laikā, vari ateikties vispar no preces, līdz ar to paņemt jaunu preci citā veikala, vai tajā pašā, un nebūs jāgaida mēnesis,

J julie93 02.12.2015

Bet prece ir salauzta. Tādā situācijā no preces atteikties nevar. Jābūt ekspertīzai, ka precei ir braķis un to var samainīt vai atdod naudu. Bet 30 dienu laikā pircējam jāgaida lēmumu... nu ir pa ilgu, man šķiet.

iDmore 06.12.2015

30 dienas, tas ir laiks, kas lielākoties tiek minēts.. Reāli, tas var būt arī divas dienas, bet ja pateiks, ka divu dienu laikā būs atbilde un tomēr radīsies aizķeršanās, tad tracis būs lielāks..
Pastāv atteikuma tiesības, kas ir 14 dienas..