www.sudzibas.lv 1a.lv Bojātas preces pārdošana kā par jaunu preci ar bojātu iepakojumu

Atrisināta1a.lv - Bojātas preces pārdošana kā par jaunu preci ar bojātu iepakojumu

Nopirku Elektrolux ledusskapi 1a.lv internetveikala sadaļā Outlet, apakšsadaļā preces ar bojātu iepakojumu. Saprotu, ka šajā sadaļā tirgo jaunas un nebojātas preces. Bet saņemot preci, izrādās, ka strādā vienīgi saldētava, bet ledusskapja aizmugurējā siena no iekšpuses karst un vienā sienas zonā ledusskapja daļā veidojas sniegs. Sazinoties ar veikalu, it kā Sola, ka risinās, bet patiesībā jau divas dienas nav nekādu reālu soļu no veikala puses. Vēlos, lai viņi tagad tērē savu naudu braukt pakaļ precei, kā es tērēju savu, pats organizējot piegādi. Ļoti slikts serviss un maldinoša preču tirgošana, uzdodot bojātu preci par jaunu.

04.11.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.11.2022

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar 1a un informējāt par savu iepirkšanās pieredzi, lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Tuvākajā laikā Jums tiks nosūtīta informācija par preces atgriešanu mums, ar mūsu starpniecību.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta feldent 14.11.2022

Nauda tika atskaitīta atpakaļ, bet no preces iegādes brīža līdz brīdim, kad atgriezos "izejas" pozīcijās ir pagājis ievērojams laiks, kas liek vērtēt kā neapmierinošu internetveikala piedāvāto pakalpojumu. Neko neteiktu, ja tas būtu tosteris, bet iegādājos ledusskapi, kas neveic savu funkciju un tādēļ tika nodarīti papildus zaudējumi - pārtika, kas izmesta ārā. Ir jābūt bezkaunīgiem, lai iesmērētu bojātu ledusskapi klientam kā jaunu.

F

F feldent 04.11.2022

1a.lv zvanot uz apkalpošanas dienesta telefonu laipni sola, ka risinās, ir informācija nodota servisa centram, bet patiesībā nav nekādas reakcijas, tas tiek pateikts tikai, lai liktos mierā klients un varētu uzņēmums turpināt tirgot bojātas preces un pelnīt uz pircēju rēķina.

F feldent 04.11.2022

Pēc tam, kad pircējs izrāda neapmieribātību par to, ka uzņēmums iekasē naudu, bet pretī dod bojātu, pieļauju, bilancē sen norakstītu preci, tad publicē laipnus komentārus, bet diemžēl tas arī viss. Tāda shēma.

A Andrejsx 05.11.2022

Pagaidām neko sliktu par 1a.lv nevaru teikt. Visu atsūtīja kā nākas. Jāgaida otrs sūtījums, cerams ka tur viss būs kārtībā. :)

A Andrejsx 14.11.2022

Man gan paveicās, otro sūtījumu arī saņēmu. Viss kā pa diedziņu.