www.sudzibas.lv 1a.lv Blēdīšanās ar piegādes datumiem

1a.lv - Blēdīšanās ar piegādes datumiem

Riktīgs švaļu kantoris, pasūtīju Royal Canin kucēnam barību 14.06.2022, bija piegādes datums 27.06.2022, bet pēkšņi, piegāde, tiek pārlikta uz 07.07.2022, atcēlu pasūtījumu, bet mana nauda, būs pēc četrām dienām, kas manam kucēnam badā jānosprāgst, kas par to atbildēs! Pretīgākais interneta veikals 1.lv... Uzvedas kā 90mito gadu bandīti! Tiesā un patērētāju biedrībā tādus jāsūdz...

Papildināts AiAi Ai 27.06.2022

Viņiem pašiem nekā nav, bet tirgo neesošu preci, kad tiek veikts pasūtījums, viņi savukārt, sūta no Polijas vai alliexpress. Blēži!

Papildināts AiAi Ai 27.06.2022

Es ceru kad pircēju patērētāju biedrība, iejauksies... Pasūtījums. Nr. B0011366829 1a.lv

Papildināts AiAi Ai 27.06.2022

Abi vienādi ...1.a lv un sentukai kasko,blēži!

06.07.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.07.2022

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Preces pasūtam no vairākiem piegādātājiem un diemžēl kaut reti, taču ir situācijas, kad piegādātājs nav laicīgi atjaunojis produktu atlikumus, kas rezultējas situācijā, kad prece nav pieejama. Taču, protams, nepārtraukti uzlabojam gan mūsu sistēmu, gan izvērtējam mūsu piegādātājus, lai situācijas, kad pasūtītais produkts nav pieejama, samazinātu līdz minimumam. Ceram uz sadarbību ar Jums arī turpmāk un vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

A Andris Gailis 18.04.2022
atsauksme

Vairs neiepirkšos šajā veikalā, viss notiek ļoti lēni ,cenas augstākas , kā citos i-veikalos. Atsaucu pirkumu ,naudas atgiešana jāgaida četras dienas.

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022