www.sudzibas.lv 1a.lv Atvērts iepakojums, prece lietota-“izmēģināta”.

Atrisināta1a.lv - Atvērts iepakojums, prece lietota-“izmēģināta”.

Neiesaku nevienam šo interneta veikalu!
Saņēmu sūtijumu kur oriģinālais iepakojums bija jau atvērts un tā saturs nesakārtots.Skatoties uz citu pircēju atsauksmēm var secināt, ka šim uzņēmumam tā ir ierasta prakse.
Uzskatu, ka komersanta rīcība ir negodīga noklusējot faktu, ka oriģinālais iepakojums ir atvērts un prece ir lietota-“izmēģināta”.
Droši raksties PTAC ja ir gadījusies līdzīga situācija!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 31.05.2018

Labdien,
Atvainojamies par šādu situāciju. Nekādā gadījumā ar nodomu nenoklusējam par atvērtu iepakojumu. Šādos gadījumos, ja Jūs neapmierina iepakojums un preces kvalitāte, aicinām sazināties ar mums, sūtot informāciju uz e-pastu [email protected]. Precei ir 2 gadu garantija un ,ja preci esat iegādājies, kā fiziska persona Jums ir 14 dienu atteikuma tiesības.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018

J

Nabaga 1a. Tiem interneta pircējiem nekad nebūs labi. Te brūk virsū, ka atsūta brāķi un nepārbauda preci, tad iepakojums atvērts...