1a.lv - Attieksme

Nekad neiepirkšos 1a māsa nopirka datoru neiet ir norādīta operetaj sistēma linuks aiznesa uz 1a tur tika nodots servisam atilde bij tāta ar datoru viss ok Linuks gļučī lieciet windu jo linuks šim kompim neies cūkas

Ontūns 29.10.2014

Spriežot pēc komentāra, tā autoram datora lietošana vispār ir jāaizliedz. Vispirms jāapgūst pareizrakstīta pamatskolas līmenī.

1a.lv Pārstāvja atbilde 29.10.2014

Labdien! Preces aprakstā mūsu mājaslapā ir minēts Linux kā operētājsistēma, lai izmantotu grafisko Linux darba virsmu, pirmajā ieslēgšanas reizē dators piedāvā ieinstalēt grafisko Linux operētājsistēmu. Protams, šāda veida datoriem, kuriem nav operētājsistēmas, vai Linux, droši var ierakstīt arī Windows operētājsistēmu, ko mēs arī piedāvājam iegādāties papildus.