www.sudzibas.lv 1a.lv atsūta lietotu sviestmaižu tosteri

1a.lv - atsūta lietotu sviestmaižu tosteri

Man no 1a.lv bija pasūtīts tosteris un atsūtīja man jau lietotu tosteri,pat vafeļu drupači palika!!!Nu galīgi kauna nav.Un tagad man ir vesala epopēja jāizdara lai to samainītu.Neviens man viņu tā uzreiz nemainīs.Cinijamie pircēji ziniet ,ka internetveikalā 1a.lv var iegādāties LIETOTĀS PRECES

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 31.10.2016

Labdien, Irina. Vairākkārtīgi mēģinājām ar Jums sazināties, lai piedāvātu situācijas risinājumu un maiņas preci, bet neveiksmīgi, Jums arī rakstījām uz e-pastu, bet atbildi nesaņēmām.

Papildināts IrinaP 01.11.2016

Здравствуйте.Никто со мной не связывался не по телефону не по почте.Никто даже не ответил на моё письмо с фото,которое они просили.Меня их условия возврата не устраивают,т.е. привези(причём живу я не в Риге),отдай и они ещё несколько дней его будут проверять в рабочем ли состоянии тостер!!!Что-ж они не проверяли так тщательно,когда высылали мне этот товар???На моё предложение привезти товар и сразу на месте его поменять они ответили отказом!!!У меня нет времени заниматься всей волокитой возврата,поэтому я его помыла и оставила у себя в пользование.Хочу просто поделиться этим случаем,чтоб уважаемые покупатели знали,что такое возможно.

Papildināts IrinaP 01.11.2016

Как получить предоплату и втюхать использованный товар-это просто!!!Как поменять-так это уже проблема!!!Привезите,заполните какие-то бумаги,подождите и т.д. и т.п.Полнейшее ХАМСТВО!!!

I

J Juris010 27.10.2016

Ja neesat fiksējusi tostera izpakošanu video, tad atliek Jums cerēt uz veikala godaprātu, tāda ir tā veikala politika. Jebkurā gadījumā rakstiet iesniegumu veikalam, lai veic līgumam neatbilstošās preces apmaiņu un lūdziet apmainīt pret tādu pašu , tikai iepriekš nelietotu tosteri. Ar preces apmaiņu saistītie izdevumi pēc likuma ir jāsedz veikalam. Lai veicas!