www.sudzibas.lv 1a.lv Atsakas parsutit/Atmaksat par preci kura netika piegadata

1a.lv - Atsakas parsutit/Atmaksat par preci kura netika piegadata

Pasutiju 1a piecas lietas, pec dazam dienam atnak paka, ieksa atrodas tikai 4 no 5 lietam kuras pasutiju. 14.51 Eiro verts 32gig USB flash neatradas sutijuma. Aizrakstu 1a emailu visu izskaidroju atsutu bildes ar to kasti un visu kas bija vina ieksa. Paiet 4 dienas, tie raksta ka mes visu izsutijam paskatities vel. Desmito reizi pasaku ka nekas tur nav ieksa, Paiet vel kads laiks, prasu 'nu ka bus?' Tiem man raksta ka visu izsutija, neesam vainigi nepieka, PASKATITIES VEL KASTE. Man beidzot aizgaja ciet. Tie atsuta divas bildes no noliktavas CCTV kameras. Kravejs bija ielicis ieksa kaste kaut ko lidzigu flasham, viss ko vini man parads. Kapec tad man nekas neatnaca, A? Ja pie viniem zog ta nav mana problema, gribu tikai savu naudu atpakal. Tris gadus jau pie viniem perku visskautkadus sikumus, labu prikolu izspieda. ''Paskatities vel kaste'' Tada sajuta taka es runatu ar kaut kadiem robotiem, desmit reizes pateica vienu un to pasu man.
Laikam bus jaraksta ptac, laika man ir vairak neka naudas, lai vini viniem tos nervus pakutina mazliet.
Butu redzejis ieprieks tas 372 sudzibas te, butu nopircis ebaya to ko man vajag.
Iesaku visiem sito veikalu A++ Ja jus apzags, naudu jus atpakal nedabusiet :)

Papildināts Ljeppi Galv 19.07.2017

1A pat neapsvera tadu iespeju ka uzrakstit Omnivaj par to ka kaut kas neesot atnacis, zinot to ka vini bija visu iepakojusi. Man pasam bija jalauz galva, jazvanas/jarakstas Omnivaj un japrasa kas notiek un kas mani apzadzis. Tie ari mani pasutija talak, ''Jūs esat 1a.lv tiešais klients, un 1a.lv ir mūsu tiešais biznesa sadarbības klients, tāpēc kādu iztrūkumu vai bojājumu gadījumā, Jums ir jāsazinās ar Jūsu nosūtītāju, un tālāk viņi risinās šo jautājumu savā starpā, vai paši sazināsies ar mums.'' Cik gadus jau ieperkos neta, man tik mentali shovi vel nekad nav bijusi.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.07.2017

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām.

Papildināts Ljeppi Galv 20.07.2017

Neko mes nenoskaidrojam, rakstiet Omnivaj ka pie viniem zog. Vai man vel reizi paskatities velreiz taja kaste? KO?

L Ljeppi Galv 19.07.2017

Kaifa izteret naudu pa to pasu divreiz 1a. Ta kaste laikam bija transdimensionala, Ceru ka soreiz nekas magisks nenotiks.

L Ljeppi Galv 19.07.2017

HEY, KADS KAUT KO TE REDZ? Palidziet man, jo es esmu galigi atpalicis.

TasEsLV 20.07.2017

Kastē esi mēģinājis paskatīties?

N Nav Svarīgi 20.07.2017

Nekad neko nepērciet 1a.lv, atliek tikai paskatīties salidzini.lv, viņiem ir vājprātīgākais uzcenojums, 100 un vairāk eiro dažām mantām.