www.sudzibas.lv 1a.lv Apzināta krāpšana, maldināšana

1a.lv - Apzināta krāpšana, maldināšana

Nu jau vairs nevaru paturēt to visu sevī, un šķiet, ka viņi paši zin, kādu preci tirgo - tik izliekas, ka “kļūmīte” radusies. Un viņi šādi var pastāvēt, jo ļoti daudziem cilvēkiem (un es tai skaitā) negribas nervus un laiku tērēt, lai skaidrotos un sūtītu preces atpakaļ, utt. Man 3 konkrēti gadījumi: 1. Bērnam pasūtīju lol kapsulu, bet man atsūta lol bumbu, kas ir daudz lētāka! Man bija visi “screenshots” ar pasūtītās preces aprakstu un, pēc saziņas ar 1a.lv, viņi pat izmainīja ierakstu manu pasūtīto preču sarakstā - it kā es būtu sūtīJusi tieši lol bumbu! 2. Pirms mēneša nopirku portatīvo pa 790eur, aprakstā - windows 11, utt, bet, kad ieslēdzu pc, tas ar mani sasveicinās poļu valodā! Sazinājos ar 1a.lv, un tie izliekas pārsteigti, ka kas tāds man atgadījās, jo, tiešām, aprakstā ne vārda par poļu valodu - prasīja fočēt, sūtīt tiem bildes, utt, tad prasīja atgriezt preci,.. Bet es negribēju vairs tam tērēt savu laiku - man pazīstams programmētājs palīdzīja to pārlikt daļēji uz eng un lv, kā arī, rūpīgi pārskatot pc nosaukumu pamanīja, ka ta starp pc nosaukuma burtu un ciparu kombinācijas bija “pl”! Un, paskatieties, 1a.lv katrs otrais kompis ir ar to pl nosaukumā, tā ka pamatoti neticu, ka viņi nebija lietas kursā par to, ko pārdod! 3. Vakar man piegādāja foto albumu (176lpp) , līmējamo - es vēlos līmēt bildes, un ne kabatiņās likt. Un, ko saņēmu? Guest book! Atšķirība - tā ir plāna klade, kur paredzēts rakstīt tekstu, un ne katrā lapā līmēt fotogrāfijas. Par tiem iztērētajiem 22eur es labāk uzrakstu te sūdzību, nekā atkal bezjēdzīgi mēģinu ko panākt, sazinoties ar 1a.lv…

02.04.2023

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.04.2023

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar 1a.lv un informējāt par savu iepirkšanās pieredzi, lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Diemžēl, mēs Jūs nevaram identificēt, kā mūsu klientu.

Labprāt uzzinātu ko vairāk par šo situāciju tādēļ lūdzam Jūs sazināties elektroniski rakstot uz [email protected]

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Sany7 03.04.2023

Precizēšanai- tas Guest book tika piegādāts, kad pasūtīju “
Foto albums Goldbuch 50's 48438, brūna
Preces kods: 999375”,
un dators ar poļu valodu “
Portatīvais dators Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K101F2PB PL, Intel Core i5-11320H, 16 GB, 512 GB, 15.6 "

I I 02.04.2023

:( nu bēdu ieleja, ko lai te vairāk pasaka.

p.s. man liekas valodu jau nu gan var pārlikt pats kādu vēlies.

S Sany7 02.04.2023

Ar tulkotāja palīdzību visur centos likt angļu valodu- nekas nemainījās! Tad man palīgā nāca programmētājs. Pat tagad, kad kaut ko “apdeitoju”, dažos brīžos vēl parādās paziņojumi poļu valodā! P.s. 1a.lv veikalā esmu ļoooooooti daudz ko pirkusi un diezgan daudz naudiņas tur atstājusi, un šādi “starpgadījumi” rada pamatīgas neērtības un risinājumi ir laikietilpīgi.

I I 03.04.2023

vienīgais ko varu ieteikt - nepirkt tur neko, ja ir tik bēdīga pieredze.

S Sany7 03.04.2023

Te daudz kas pirkts un , pārsvarā, viss bijis ok, bet šis ieraksts vairāk ir kā brīdinājums citiem, un ieteikums, kam jāpievērš uzmanība piem. pērkot datoru. Bet, tā neatbildtība starp pirkto Fotoalbumu un saņemto “Guest book” ir ārpus jebkādas kritikas… :)