www.sudzibas.lv 1a.lv 1a.lv piegādes laiki neatbilst patiesībai

Atrisināta1a.lv - 1a.lv piegādes laiki neatbilst patiesībai

Šodien iegādājos preci 1a.lv veikālā un vienīgais iemesls kāpēc to darīju bija tas, ka man rādīja, ka to saņemšu šajā pašā dienā. Es pat piemaksāju par ekspress piegādi, lai saņemtu šodien.

Pēc tam man atnāk epasts, kurā teikts, ka preci saņemšu 3 dienas vēlāk.

Es par pakalpojumiem un produktiem balsoju ar savu naudu, tāpēc principa pēc šeit vairs nekad neiepirkšos.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 13.10.2017

Labdien. Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju atrisinājām. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

J

S Swetux 06.10.2017
Самый лучший интернет магазин в Латвии

Не один уже заказывала ,всё приходит очень быстро .Качество всегда очень отличное.

T Tong Po 14.10.2017

Ļoti iespējams, ka 1a.lv nav laika izpildīt laicīgi pasūtījumus, jo visi darbinieki ir aizņemti atbildot uz klientu sūdzībām!

E Elīna Ozoliņa 08.11.2017

Piekrītu. Pasūtīju preci (veļasmašīnu), piegādē ralstīts būs pēc 2 dienām, jau pagājušas 8 dienas, ne prece, ne naudas. Visu laiku sola. Nekad vairs neiepirkšos un neiesaku citiem

S Sasha1616 22.12.2017
Krapsana

Nopirkam planseti ka davanu uz zimassvetkim atnaca pilniba nestradajosa plansete pat ladetaju nepienem un man saka sazinaties at servisa centru es vinju pat neiesledzu 1A pilnigie suuudi neperkat tur neko

E ekstrimator 27.12.2017
Плохой сервис

Продали некачественный товар. И теперь не хотят возвращать деньги - пересылают от одного оператора к другому и так далее. Обслуживание отвратительное.

S SN 28.12.2017
Slikts serviss

плевать они хотели на клиентов. принимают заказ, высылают счет на оплату а потом говорят что товара нет в наличии.

J Jana 29.03.2018
Prece nestrādā,lādětājs nelādě telefonu

Atsūta mobilā telefona lādětāju,kurś nepilda savu funkciju

G Gunča prop 19.05.2018
Slikts servis

Raksta, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un gatavs saņemšanaj, bet kad es atbraucu man pateica ka pie viņiem nau manas preces.

C Chernobyl 14.08.2018

Biju pasūtijis telefonu un SD karti pirms dažiem mēnešiem. Viss atnāca 3 dienu laikā.

D Daffy 16.05.2019

Тоже самое было и месяц назад у меня. Заказал именно у них, т.к. было указанно, что получу завтра, потом пришло письмо на э-почту, что только через 3 дня. Пошел и купил в магазине за теже деньги. И такое уже не в первый раз. Было так и с наушниками, но тогда ладно, 4 дня подождал ибо сумма было 20 евро.
Тут же сумма была 400 и небыло времени ждать. Мелочевку можно там брать, или если готовы ждать, но не ведитесь на сроки доставки. Они как и все торгуют воздухом.

M Mairis Kruze 23.05.2019
Slikts serviss

Ļoti slikts servis.Patstāvīgi maina piegādes datumus.Nav ieintresēti klienta noturēšanā.

J Juris 16.01.2020

www.1a.lv paņem naudu avansā un sola, ka prece būs rīt (tamdēļ arī pirku pie viņiem, lai gan citur ir lētāk, tikai vēlāk), bet kad pienāk rītdiena, tad saka, ka būs pēc 5 dienām... naudu sola arī atdot tikai pēc 5 dienām... Noteikti neiesaku šo veikalu, jo nevar paļauties uz solītajiem termiņiem.