www.sudzibas.lv 1a.lv 1a.lv / Bojāta prece

1a.lv - 1a.lv / Bojāta prece

21.07.2021 saņēmu savu sūtījumu: velosipēdu. Sūtījums atnāca acīmredzami bojāts! Riteni nav iespējams piepumpēt, riepa ir manāmi caura. Kā arī tai nenāca līdzi uzgalis, ko uzliek, kad beidz pumpēt!
Kā tādu preci var nodot klientam!? ! Kur ir kvalitāte!? ! Un cik ilgi man būs jāgaida kāda reakcija? Tīrākā krāpšana!

22.07.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.07.2021

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums e-pastā un vienojāmies par situācijas risinājumu.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

P Pircējs14 11.12.2020
Slikts serviss, krāpšana

3 decembrī pasūtiju preci no interneta veikala, piegādes laiks bija norādīts 9 decembris, bet joprojām nesaņemu preci, uzrakstīju 1a.lv un nevaru sagaidīt atbildi.

P Pircējs14 11.12.2020

Pasūtijuma nr B000252104

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

E Evita Prosoloviča 30.07.2021

Ar 1A.lv pirms NEDĒĻAS vienojāmies e-pastā par situācijas risinājumu. Ir pagājušas vairāk nekā 4 dienas, kas sākotnēji bija laiks, kurā situāciju daudz maz salabot. Šobrīd nav ne apsolītā naudas atgriešana, ne atbildes no uzņēmuma. Super👍🏼