16. martā atkal krievi apkaro neesošo fašismu - Krievi atkal smieklīgi uzvedās

Šodien, 16. martā saujiņa nesakarīgu krievu migrantu sataisījās maisīt tiem, kuri atnāca godināt kritušos biedrus. Nu labi, ja maisīt, tad maisīt, bet kāda vella pēc tika atkal piesaukta fašisma iznīdēšana? Šitie absolūti debīlie gostarbaiteri nejēdz, ka fašisms bija Itālijā 1937 gadā, kā atsevišķa politiska partija, kā Latvijā nelegālo imigrantu un lohu partija Par bitēm. Un tas ir viss!!! Tā bija tikai partija!!! Bija un izbija. Taču krieveļu cietpauri atkal un atkal steidz likvidēt tālajā Itālijā jau neesošu partiju. Nu labi, varētu to viņi darīt savā plānprātībā Krievijā, piespļaudot visu ar sēkliņām, sitot sievietes un vīrišķos dzimumorgānus nemitīgi piesaucot. Taču šitie lohi miskastnieki traucē 'solīdu pasākumu, kur atminas tos bojāgājušos latviešu karavīrus, kuri komunistus un krievus šķūnī rūnīja. Īsāk sakot varoņus pieminēja, jo pēc tam visus aukstā kara gadus krievus neieredzēja visā pasaulē.

č Čoms 25.03.2011

Labi, tu to saproti, es un mana gadagājuma cilvēki to arī saprot, bet kāpēc jaunatne to negrib saprast?Kas, viņiem smadzenes izskalotas, vai?Tātad kapitālisma un fašisma propaganda izrādās spēcīgāka pat par komunistu propagandu.Nu, jā, Gebelss esot teicis, ka demagoģija esot visspēcīgākais ierocis.