16. martā atkal krievi apkaro neesošo fašismu - Krievi atkal smieklīgi uzvedās

Šodien, 16. martā saujiņa nesakarīgu krievu migrantu sataisījās maisīt tiem, kuri atnāca godināt kritušos biedrus. Nu labi, ja maisīt, tad maisīt, bet kāda vella pēc tika atkal piesaukta fašisma iznīdēšana? Šitie absolūti debīlie gostarbaiteri nejēdz, ka fašisms bija Itālijā 1937 gadā, kā atsevišķa politiska partija, kā Latvijā nelegālo imigrantu un lohu partija Par bitēm. Un tas ir viss!!! Tā bija tikai partija!!! Bija un izbija. Taču krieveļu cietpauri atkal un atkal steidz likvidēt tālajā Itālijā jau neesošu partiju. Nu labi, varētu to viņi darīt savā plānprātībā Krievijā, piespļaudot visu ar sēkliņām, sitot sievietes un vīrišķos dzimumorgānus nemitīgi piesaucot. Taču šitie lohi miskastnieki traucē 'solīdu pasākumu, kur atminas tos bojāgājušos latviešu karavīrus, kuri komunistus un krievus šķūnī rūnīja. Īsāk sakot varoņus pieminēja, jo pēc tam visus aukstā kara gadus krievus neieredzēja visā pasaulē.

в Вacя 18.03.2011

Labdien! Kāds jums ir noskaņojums? Vai rītdienas zemestrīcei esat sagatavojušies?

č Čoms 18.03.2011

Sveiks Big, visvairāk mani uztrauc elektrības sadārdzinājums un radiācijas briesmas.Sešpadsmitajā salašņas tevi nesatraumēja?

E Esesesseseseseses 18.03.2011

Kāda vēl zemestrīce rīt? Rīt būs, tas gan!

č Čoms 18.03.2011

man nav jau gandrīz 20 gadus, tāpēc tas atkrīt, vienīgi var piemesties Ulmaņkaite.

в Вacя 18.03.2011

Radiācija līdz mums neatnāks, jo mēs esam par tālu.

č Čoms 18.03.2011

Tālu gan, bet žēl ķīniešu, nebūs, kas apgādā visu pasauli ar lētām mantām.

в Вacя 18.03.2011

Man žēl arī japānu, jo tur ražo tiešām ļoti labus automobīļus.

č Čoms 18.03.2011

Japāņus vajag vest uz Latviju, vienīgi iepriekš uz Japānu jāizved visi zagļi un shēmotāji, un pēc 10 gadiem Latvija būs bagātākā valsts pasaulē.

F FSB 20.03.2011

Fašismu nesmu nekur Eiropā manījis kopš 1945. gada, bet nacisms gan sit augstu vilni Krievijā. Parālēles starp mazo Pūķintiņu un Hitleru ir tiešām apbrīnojamas.

S Sonya 23.03.2011

Atkal, mans rasksts netika līdz galam izprasts. Es negribu atbalstīt PSRS vai Krieviju - man arī viņi riebjas, bet nesaprotu to, kāpēc netiek tad klāt sūmināti tie, kas karoja PSRS pusē, ja jau, kā teica mans oponētājs, vieņiem arī nebija izvēles.

Man tiešām nepatīk, ka krievi nerunā krieviski, bet tomēr domāju, ka bez viņiem arī būtu sliktāk, jo nāktu tad kaukāzieši, nēģeri utt., bet krievu esamība to neļauj, kaut gan arī Latvijas valdība tam neko nedara, jo nekādīgi nevar pacelt valsts labklājību.

Man nav skaidrs, kāpēc ar naidu neatceras Vācu okupāciju, kad par katru latviešu vārdu saimnieki sita. To man stāstīja tā laika liecinieku vārdus ļoti tuvi cilvēki un ne tikai viņi vienīgie. Bet PSRS, piemēram, Mākslas akadēmija mācības bija tikai latviešu valodā.

Un par valodu mācīšanos, es varu pateikt, ka kad uz latviešu skolu atnāca meitene krieviete mācīties latviešu valodu un normāli integrēties, latviešu klasesbiedri nekādīgi nevarēja sākt ar viņu runāt latviski, kaut gan skolotāja ļoti lamāja viņus, bet viņi teica, ka viņai ir grūti. Un tas ir visu laiku. Latvieši paši nerunā ar krieviem latviski. Nu kā var sākt runāt, ja prakses nav. Valodu bez prakses neiemācīties. Es zinu tikai dažus latviešus, kuri zinot krievu valodu, runā latviski ar viesiem. Latvieši paši nevar novest integrēšanas politiku līdz galam.

Kā arī nesaprotu, ar ko tad latvieši ir labāki?! Tādi paši urlas, dzer, ēd semečkas, nestrādā utt. Šo aspektu, domāju, ka ir jānolaiž, jo paši latvieši tādi paši vien ir. Es tiešām nesaprotu no kurienes tāda drosme sevi likt augstāk par citiem.

Kā arī biznesā salīdzinājums: Latviešu un krievu firma. Latviešu firmā ir patīkami ienākt, pēdējais remont ofisā, visur Apple datori utt. Bet pēc kāda laiciņa firma bankrotēja. Krievu firma - PSRS laika kabinets, veci telefoni, 90-to gadu datori. Bet pēc kāda laiciņa: jauns ofiss, jauni Apple datori, visiem IPhoni. Kam es to saku, ka latvieši nav labāki - latvieši neapjēdz, kas jādara savā Latvijā. Teikšu tā, ka uz tiem krutiem ofisiem latvieši ir iztērējuši visu ES doto naudu. Un tagad sēz ar pliku dirsu, bet krutā ofisā. Nu ņirga nāk, kad saka, ka krievi ir drausmīgi stulbi, urlas un vispār vazaņķi - lūdzu parādiet piemēru, kas ir labāk.

č Čoms 23.03.2011

Sonya, tūlīt tev klups virsū veseli bari pseidopatriotu, slavinādami āriešu rasi.Tas, ko tu raksti, ir tīrā patiesība, pēdējos gados tieši latviešu vidū ir ieviesta jauna specialitāte-maznodrošinātais.

6 69 23.03.2011

A man pofig kada valoda runat !

č Čoms 24.03.2011

Man ir radušies daži jautājumi tieši jaunās paaudzes viszinošajiem komentētajiem.
Kāpēc visa pasaule apvienojās cīņai pret Hitlera karaspēku, nevis pret komunistiem?Vai tiešām jūs domājat, ka Hitlers būtu ļāvis eksistēt kaut kādai Latvijai?Vai tiešām jūs domājat, ka tiem cilvēkiem, kurus iesauca karadienestā, bija dota izvēle?Jums kaut vienam ir priekšstats, ko nozīmē mobilizācija, un ko nozīmē kara tribunāls?

T toČoms 24.03.2011

Ko tu tur atkal rosolu taisi savos komentos? Lūdzu tev atbildes uz taviem jautājumiem.
1. Visa pasaule neapvienojās gan. Apvienojās Anglija un beigās arī ASV. ASV dienas kārtībā bija gan komunistu, gan nacistu iznīcināšana. Pēc tam visa pasaule apvienojās 50 gadu garumā pret krieviem.
2.Vai Hitlers būtu ļāvis eksistēt? Tagad jau grūti pateikt, taču nav nekādu pierādījumu, ka Hitlers plānoja Latviju noslaucīt līdz ar zemi. Kreivi gan to aktīvi piekopa. Taču ir daudzi citi pierādījumi, piemēram tādi, ka vācieši paši būtu Hitleru nobliezuši, ko arī vairākkārt mēģināja. Ja tas viņiem būtu izdevies, tad vacu vadībā mēs arī dzīvotu, kā vācijā, krievu pakļautībā dzīvojām kā pie utainajiem krieveļiem. bet galvenais, ka vācieši bija zolīdi un nevienu bez vajadzības nost neblieza, bet krievi bija un ir pretīgi nepieklājīgi un turpina būt agresīvi.
3. Ne, mēs nedomājam, ka tiem, kurus iesauca karadienastā bija īpaša izvēle iet vai neiet. Atlika tik vien kā slaktēt pretīgos krievu okupantus pēc pavēles ar vienaldzību, vai slaktēt krievu smerdeļus pēc pavēles un ar entuziasmu.
4. Jā mums visiem ir spilgts priekštats, ko nozīmē mobilizācija. Tas ir tad, kad krievu okupācijas karspēks izsniedz karaklausības apliecību pelēkā krāsā un 18 gadu vecumā varmācīgi, bez piekrišanas liek valkāt kaunpilno, asinīm notraipīto sarkanarmieša, noziedznieka formas tērpu.
5.Par kara tribunālu vairāk ir tikai dzirdēts, jo tas darbojas kara apstākļos, kur nav laika pāraudzināt un auklēties. Tas ir tad, kad kaut kāds neaudzināts krievs karadarbības zonā, ejot cauri atbrīvotajām teritorijām un meklējot, vai šķūnī nav paslēpušies kādi komunistu iznireļi, sadomā ieiet pie saimniekiem padzerties paniņas. Par to tad viņam ar šāvienu stulbajās krieva smadzenēs izskaidro, ka vispiirms viņam bija jākaro pret boļševiku mūdziem, bet pēc tam jāiet meklēt paniņas.

č Čoms 24.03.2011

Jā, tieši to pašu man sāka mācīt 1966 gadā, kad sāku mācītes skolā, tikai tur krievu vietā tika pieminēti fašisti, friči, hitlerieši.Pa šiem gadiem poļitruku propogandas metodes nav mainījušās ne par naga melnumu.Tu laikam ar mātes pienu esi sazīdies komunisma idejas, ka atkārto tēvutēvu demagoģiju.Laikam pats esi kāda krievu poļitruka tiešais mantinieks.Atceros, kā bijušie leģionāri stāstīja kā laiduši biksēs ieraugot satrakotu krievu baru nākam ar durkļiem virsū, jo patronu viņiem ne vienmēr pietika.Nu, bet ja kurš bija dzīvs trāpījies krievu rokās, tam nagu maukšana bija izrādījusies vien izklaide.

S Sonya 25.03.2011

Jā, mēs dzīvotu kā vācijā, mēs asimilētos, jo vācieši gan nebūtu tik ceremoniāli kā PSRS, kuri piekopa katras tautas valodu (Vēl reiz atkārtoju ka Mākslas akadēmijā bija tikai latviešu valodā mācības). Latviešu valoda pārstātu eksistēt un būtu kā pirmajā vācu okupācijā - sods par runāšanu ne vācu valodā.

č Čoms 25.03.2011

Paldies Sonya par atbalstu, visu laiku esmu skaidrojis šiem jauno laiku poļitrukiem, ka balts ir balts, bet viņi vienalga saka, ka melns.Interesanti būt paklausīties, ko jauniešiem māca vēstures stundās, ja viņiem galvā šāds ķīselis.

в Вacя 25.03.2011

Tagad vēstures stundās māca, ka hitlers bija ļoti labs kamēr nesapinās ar Staļinu utt.

č Čoms 25.03.2011

Paklau, Big, ja jau šis bija tik labs, kāpēc daudzas valstis nāca Krievijai palīgā to sakaut?Tāpēc, ka, ja Hitleram būtu izdevies sakaut Staļinu, tas butu devies iekarot pārējo pasauli, jo tādi viņam bija plānu, un pasaule izvēlējās mazāko ļaunumu.Par hitleriešu pastrādātajā zvērībām skolā tagad nemāca, tāpat par Hitlera sapņiem par āriešu rasi, kas valdītu par visu pasauli, bet pārējie būtu vergi.Arī Latvija būtu ietilpusi Ostland sastāvā, kā vācieši bija nodēvējuši Krieviju.Pats galvenais bija tas faktors, ka vācieši nebija aizmirsuši latviešu 1905 gadā nodedzinātās vācu baronu muižas, un Latviešu strēlnieku glāstus Tīreļpurvā, tādēļ viņiem pret latviešiem bija īpaša attieksme.

в Вacя 25.03.2011

Nu ja! Par to jau ir RUNA!