www.sudzibas.lv 1-price.lv Ne rati, tik solījumi - NEIESAKU šo veikalu

1-price.lv - Ne rati, tik solījumi - NEIESAKU šo veikalu

NEIESAKU so veikalu, pasutijam ratus.jau nedelu gaidam, kad zvanijam saka ar kurjeru izsutits piektdien, nu ir klat tresdiena un nav ne rati un tikai solijumi, ka sazinasimies ar kurjeru.

V Valdis 17.05.2011

Vispār vairs nevar uzticēties interneta veikaliem.

K Keira 19.05.2011

ir dažādi interneta veikali.

K kate 23.05.2011

mums ar nav pasutijuma...

L Līga 10.06.2011

Nesen nopirkām ratus šajā veikalā, vienā dienā samaksājām, otrā apstiprināja maksājumu, trešajā ratus atveda, tikai kurjeri izrādījās lohi! Viņi zvanīja, bet nedzirdēju, pēc 5 min atzvanīju, bet viņi uzreiz atteicās vest, jo redziet grafiks, bet paši bija pie manas mājas veikalā, atgādāt ratus 5 min darbs.Pie tam, kad atgādāja, palūdza iziet ārā, nu, labi, izgāju.Šie atved un gribēja pie mājas atstāt, bet es ar bērnu uz rokām un ratus zobos stieptu?Tā ka iespejams, ka kurjerfirma tiešām vainīga!