ZVĢ - Skola

Tas bija sen taču es to vel atceros kā šodienu.
Šajā skolā visiem bija utis [taču bagāti un tīrīgi cilvēki visi] Un skolotāji - par skolotājiem viss lielākā bēda. :(
Viņi aprunā skolēnus aiz muguras un apsaukā [pati dzirdēju kolasē skolotāju runājam par mani un vel citiem skolēniem] Un klašu kolektīvi - par tiem vispār nerunāšu... Pa grīgu ēdnīcā rapo prusaki - ēdienā arī reizēm. Un pārāk Daudz arī uzdod mācīties [un skolotāji atļaujas palaist rokas un muti uz skolēniem ... :/] Nezinu nenoovēlu nevienam tur nokļūt ... Šeit ir apkopotas ne tikai manas bet arī citu cilvēku domas .

A annija 01.03.2011

Pilnīgas muļķības! Skolā nav utis! Un neuzdod daudz. Aizej uz citu skolu, redzēsi, uzdot daudz vairāk. Šajā skolā gāju sešus gadus. Jā, man šī skola nepatika, taču nejau dēļ utīm vai vēl nezkā. Absurds!

D Diāna 02.12.2011

Tiešām muļķības! Es tagad eju šajā skolā un
1kārt - Utis tur nav
2kārt - nav tā ka PRUSAKI staigā pa grīdu
3kārt - Tu kaut kāda dumja esi! Ši skola ir labākā no labākajām! ^_^

D Dana 13.12.2011

Es piekrītu Diānai jo pati tur mācos

E elizens 08.01.2012

pati macos skolā jau 8to gadu un varu teikt - skola laba, skolotāji daži labi un forši, citi ne visai. Utis galvā nevienam nav. Ēdienā reizēm gan kaut kas nepatīkams reizēm pazib, piem. mati, dzelzs gabaliņi, olu čaumalas, pa retam arī tārpi :( Prusaki ar mēdz būt, bet tur jau, manuprāt, valsts vainīga. Uzdod gan pārāk daudz, bet tas atkarīgs no skolotājiem un tā, cik liels mērķis ir kaut ko iemācīt. (pašai katru dienu matemātikā labākajā gadījumā kā minimums uzdeva 3 garus uzdevumus, reizēm pat 12 - pie labas uzvedības). Bet skola patīk un arī klase iemīļota. :)

K kūciņsunis123 29.12.2016

Par utīm, gan es nepiekrītu. Ar šādu problēmu nesaskāros, tomēr atceros, ka vienai klasesbiedrenei (vārdu nepiemināšu, kurai), bija utis tā, ka pa galvu pilnīgi rāpoju un varēja redzēt. Par citiem, gan nezināšu. Sākumskolā prusaki bija MILZĪGA problēma. Jā, gan ēdnīcā, pa grīdu rāpoja, gan pa griestiem, šad, tad jau bija arī, kāds uz galda... Atcerosvēl, ka vienu brīdi klasē bija tārpi. Tas bija šausmīgs periods. Pa kastēm rāpoja. Iekšā tajās, apkārt mētājās parazītu oliņas u.c. Lielajā skolā it kā nesaskāros ar iepriekš minēto. Par skolotājiem, gan būtu,ko teikt. Atceros, ka bija viena skolotāja mazajā skolā, kas uzvedās atbilstoši cilvēkam ar psihiskiem traucējumiem.XD Skolotāji, jau katrā skolā tādi ir. Laikam XD. Par fizisko aizskaršanu, īsti neko nevarētu piebilst, jo nekas tāds netika manīts. Tomēr atceros,ka ap runājot par Prunāšana notika un uz visiem 100%. Ar klasi man lielākoties bija laimējies. Tomēr, lai cik nežēlīgas bija dažas meitenes, skolotājasbija DAUDZ trakākas. Aprunāja, izdomāja dažādas nebijušas lietas. Ar neko tādu vēl nebiju saskārusies tik trakā līmenī. Bet vispār skola ir diezgan laba (lielā). Mazajā skolā (sākumskolā) gadi bija diezgan traki, bet tomēr skola nav nekāda trakākā vergu mocītava. Visi skolas gadi atceroties, tika pavadīti diezgan jauki. Izņemot skolotājus skola bija gandrīz perfekta, bet ar skolotājiem... Es laikam beigšu rakstīt. Patika jau diezgan daudzi, bet bija gandrīz puse izņēmumu. Lielajā skolā ļoti foršas sporta skolotājas, bet pārejās daļēji, mazajā bija kādas 3, kuras ir atvainojos, bet man nav vārdu kā raksturot. Pārejās jaukas, stingras, bet nu vismaz labāk iemāca.

K kūciņsunis123 30.12.2016

Atvainojos, par gramatiku, jo te vienkārši nav iespējams kautko jēdzīgu uzrakstīt...