ZVĢ - Skola

Tas bija sen taču es to vel atceros kā šodienu.
Šajā skolā visiem bija utis [taču bagāti un tīrīgi cilvēki visi] Un skolotāji - par skolotājiem viss lielākā bēda. :(
Viņi aprunā skolēnus aiz muguras un apsaukā [pati dzirdēju kolasē skolotāju runājam par mani un vel citiem skolēniem] Un klašu kolektīvi - par tiem vispār nerunāšu... Pa grīgu ēdnīcā rapo prusaki - ēdienā arī reizēm. Un pārāk Daudz arī uzdod mācīties [un skolotāji atļaujas palaist rokas un muti uz skolēniem ... :/] Nezinu nenoovēlu nevienam tur nokļūt ... Šeit ir apkopotas ne tikai manas bet arī citu cilvēku domas .

Z za 02.04.2008

tikai nesāc raudāt :D
hahaha- daudz uzdod mācīties, nu nemācies ja negribi!!

M Marta 03.04.2008

Ew varbut raskti komentu kas ietu pa TEMU?

Z ziga 12.04.2008

Kāpēc tikai pēc tik ilga laika sūdzies? Kā ir tagad?
Tev, bērniņ, (vismaz latviešu valodā) būtu vēl jāmācās un jāmācās. Kā tu spēji pārbaudīt utainās galvas apm. 1000 skolnieku un 100 skolotājiem?!

S sanita 16.06.2008

ZVĢ mācījos 11 gadus un neko sliktu par šo skolu nevaru teikt. ZVĢ ir laba skola, pateicoties šai skolai man tagad ir labas zināšanas, labs darbs un mācības augstskolā man nesagādā nekādas problēmas :)) Un ne reizi ēdnīcā prusaki nebija manāmi, jo īpaši ēdienā. Arī utis pa gaiteņiem un matiem neskraidīja :)) Un skolotājiem arī nebija ne vainas. Bija daži īpaši eksemplāri, bet tādi ir visās skolās. :))

T toms 09.09.2008

ES neko sliktu pa šo skolu nevaru teikt ja skoleni bus labi tad ari skolotaji bus labi.

. ... 08.02.2009

Ja jums kkas nepatīk par so skolu... nu kurs te isti apruna aiz muguras, jus aiz muguras mums visai skolai

Mamma 08.02.2009

nav taisniba skola laba, tikai sliktaa rajona.

M Marta 11.02.2009

Skolai nav ne vainas!
Tieshi taa piekriitu- Kā tu spēji pārbaudīt utainās galvas apm. 1000 skolnieku un 100 skolotājiem?! neruna tik parliecinoshi, ja neesi par to paarbaudijusi.
un ja taa arii ir, ka skolotaji Tevi apruna aiz muguras- vaina nav skolotajos, bet gan Tevii!
Un par to, ka daudz uzdod vispar smiekligi.. priekshkam tad vispar macities?

D DJK* 23.05.2009

Skola šobriid ir ļoti tīrīga un nevienam nav utis.. ļoti draudzīga un saliedēta skola :)

D dny 25.05.2009

Pilnīgākās muļķības
pats mācos ZVĢ un nekad neesmu redzējis nedz prusakus ēdienā, nedz kādam utis galvā.
Skolotāji ir stingri, bet arī pretīmnākoši, manuprāt arī nevarētu sūdzēties par to ka daudz uzdod, jo tā taču galu galā ir skola.

A arrs 27.05.2009

stulbaa. ja nemaacies tad ko briinies!

S SandraTupleja 02.07.2009

Kādas muļķības autore raksta?!
Es šajā skolā mācījos 12 gadus. Šo gadu laikā nepamanīju ne utis kādam matos, ne prusakus ēdnīcā, kur nu vēl ēdienā! Un skolotājiem arī nav ne vainas. Ja aprunā, tad pats skolēns pie tā ir vainīgs. Nav ko runāt pretī skolotājiem un saukāt necenzētiem vārdiem!
Ja ir vēlēšanās sēdēt visu mūžu vecākiem uz kakla un dzīvē neko nesasniegt, tad var arī uz skolu neiet vispār!

L Liga 02.07.2009

Forsha skola! Esmu tur macijusies! Skolotaji - ka kurs! Bet tas ir normali! Vienmer tachu bus skolotaji, kas patik un kas nepatik!:))) bet tik negativas atsauksmes es nekad nevaretu par skolu teikt!:) nekad!!! no 6.-12. klasei nomaacijos!!! Ediens bija ok.. nekadas vainas! Rajonam ari nav ne vaina, nu man vismaz, kad dzivoju tur, man ljoti bija miljs...

X xxx 10.09.2009

arī es šai skolā nomācijos 9.gadus. (pirms gadiem 8). Skolā vienmēr ir bijusi tīra, neskatoties uz to, ka mēdzām rakstīt uz galdiem u.t.t.
Skolotāji arī bij ļoti jauki, protams, katrā skolā būs kāds skolotājs, kas neies pie sirds.
Nav ideālu skolnieku...nav ideālu skolotāju!
Visu cieņu skolotājiem, kas mācēja ieborēt zināšanas pat ne tiem klusākajiem skolniekiem! :)

D Drāzējs 11.10.2009

skola kā skola, dir**.. bet nav nekas tāds, kas patiktu un nav nekā tāda kas nepatiktu!

D Daniels 15.01.2010

Esmu tikai 5.c klasē un 300 kabinetā papilno prusaku kā arī 305 kabinetā. Īpaši man viņi nepatī, bet ēdienos netika manīts un par utīm neko nevaru pateikt!!!

O Oto 26.05.2010

Nepiekr'itu! ši skola ir forsa un par prusakiem ir taka kadā lauku mājā ir 100000000 prusaku...

Z zane 27.05.2010

Es arī nepiekritīšu, jo mūsu skola ir ļoti laba un skolotāji ļoti saprotoši, un ne reizi nav pacēluši rokas pret skolēniem!

E Elza 27.05.2010

Es nedomāju, ka mūsu skolā būtu kaut kas no tā ko tu uzskaitīji. Skolotāji ir ļoti saprotoši un atsaucīgi, nekad nelamājas un nepalaiž rokas. Varbūt tā ir tikai tava attieksme. Iespējams, ka tev piekritīs daži tavi drauģeļi, bet man šķiet, ka lielākā daļa skolas būtu pret tevi. Takšto nemuldi tik daudz par to ko nevajag un, kas nav patiesība.

E Evelīna Kaņepe 06.06.2010

Viņa vnk dirš par skolu!! Ej ieskrieties meitenīt!!! ja tev sii skola nepatīk tavas problēmas saprati???
+1 Sanitai