www.sudzibas.lv Zverinats Advokats Nekompitence,bezatbildiba

Zverinats Advokats - Nekompitence,bezatbildiba

Dargie tautiesi ludzu jus uzmanities no zverinatas advokates Ingamaras Bergmanes kuras ofiss atrodas Dzirnavu iela 7!!!
Pec saskarsmes ar vinu varu teikt drosi-nekaunigaku advokatu es redzejis sava muza neesmu!!!!
Vina panema no manis 400 ls par to ka uz vecas blankas,vel piedevam ar neizkorektetiem vardiem uzmauc prasibu un par to prasa naudu!!! Advokats bez kauna un goda....kas vinam butu vissvarigakais,jo kopa tas veido reputaciju!!!
Bet konkreti griezos sakara par saskarsmes tiesibam...ka rezultata prasibu uzraxtija uz veca blankas ar svesiem vardiem..ka ari par barintiesas sedi man nepazinoja,ka rezultata es zaudeju procesu!!!!!
Padomajied dargie tautiesi 100x pirms griezties pie tas nekaunigas krapnieces!!!!!
Vina pat atvainoties neuzskata par vajadzibu..kur nu veel lai iet runa par lidzeklu atgriezsanu!!!!
Tapec vel x iegaumejiet so vardu - INGMARA BERGMANE
te ir vinas majas lapa- http://www.bergmane.lv/

U Uldis6 06.06.2014

Ar lielu izbrīnu izlasīju šo sūdzību, jo man par šo advokāti un arī daudziem maniem paziņām ir tikai vislabākās atsauksmes, tika sniegta kvalitatīva, kompetenta un profesionāla juridiskā palīdzība, tāpēc šāda nomelnošana viennozīmīgi izskatās pēc šī profesionālā cilvēka apzinātas aizskaršanas, turklāt nepamatotas. Pats sūdzībnieks raksta ar rupjām gramatikas kļūdām, kas liecina par viņa paša izglītības un kultūras līmeni, un norāda uz to, ka šāda sūdzība rakstīta, lai kaitētu labas advokātes reputācijai un viņu nomelnotu. ļoti žēl, ka šādi apmelotāji un sūdzībnieki eksistē, kas maldina cilvēkus.

U Uldis6 14.08.2014

Grūti saprast, ka cilvēki var tik nelietīgi apmelot advokātu, kurš vairākiem maniem paziņām ir reāli palīdzējis, atrisinot tas juridiskās problēmas ātri un kvalitatīvi, kādēļ mēs arī pie viņas griezāmies. Noteikti ieteiktu šo advokāti arī citiem.

A Azazella 13.12.2014

Paklau tu-Uldi!!! Pirmkart tu jau atkartojies ar visiem saviem pazinam kam vina ITKA ir palidzejusi!!!:)) Bet otrkart atsaucoties uz taviem vardiem-"viennozīmīgi izskatās pēc šī profesionālā cilvēka apzinātas aizskaršanas, -- turklāt nepamatotas--"...gribu pateikt so-atraksti man savu adresi un es tev atvedisu un iebazisu giiimi to savus pamatojumus kopaar to prasibas pieteikumu ko ta ŠARLATĀNE sastadija prieks manis, vairakkartigi sajaucot manu vardu ar kada iepriekseja klienta vardu!!! Nenemot vera pat datu aizsardzibu likumu!!! Lai ta parazitdvesele vel ludz dievu lai es nesazinos ar to cilveku kas ir minets mana prasiba-MANA VARDA UN UZVARDA VIETA un kopa neuzraksytitu sudzibu sada sakara!!!
Un vel treskart-Cik tev bergmane (ar mazo burtu) samaksaja??!!! Jeb ta neesi gadijuma pati-tu..krapnieciska kangardvesele!!!

A Azazella 13.12.2014

Atkartoju vel x-Ingmāra Bergmane ir pilnigi bezatbildigs advokats! Bez jebkadas cienas pret saviem klientiem!!!
Ja jums ir dargs laiks un nervi..izvelieties cita jurista pakalpojumus!
Ka ari ludzu atsaukties vel kadau kas ir cieties no Ingmaras Bergmanes bezkaunibas!

L ledy21 13.07.2021

К сожалению, видимо , порядочных адвокатов уже нет.

M Mihails Šadurs 29.07.2021

Вы лично, уважаемая Леди, так много высказываете критики, что создается впечатление, что Вас кто-то конкретно чем-то обидел. Так чего Вы скрываетесь под именем Леди 21.Удалите Ваши "ядовитые" и не уместные комментарии. Хотя Вы тут скрываетесь под именем Леди,-Ваша личность вполне известно и многим если что.