Zverinats Advokats - Neko nedara!

Dzintars Kauss, ir praktizējošs jurists krimināllietās, it kā specalizējas CSN lietās...Īsāk sakot, paņem naudu, bet juridisku palīdzību nesniedz...Sākotnēji sastāsta brīnumlietas, bet kad nauda atdota, tad zūd viņa interese...Pat uz tiesām nāk negribīgi un uz telefona zvaniem atbild kūtri...Kad tiesā neiet pēc viņa plāna, tad saka, ka apsūdzētais pats vien ir vainīgs, jo neklausīja viņu, kaut gan teiktais tiesas zālē, ir viņa izdomājums pozitīvam spriedumam...;))Tiešām lieku reizi padomàjiet, vai ir vērts griezties, tieši pie šī kunga... + vèl spēlē uz divām frontēm, ar visiem prokuroriem ir draugos, bet rezultātu tas aizstāvāmajam nedod...Vēl mēdz zvanīt, kad jau viss beidzis un teikt, ka nauda par viņa darbu neesot samaksāta līdz galam.;))Principā, tie advokāti visi ir vienādi, bet šis tiešām ir glumš tips!Labāk pakonsultējieties, un radīsies cits risinājums, bet Dzintars nav tas labākai jūsu lietai.

K

Jāzeps Mangulis 16.12.2015

šitais jau ilgus gadus bija prasts autotehniskais eksperts! tagad jau Advokātu kolēģijas ĒTIKAS KOMISIJĀ IELĪDIS! MURGS

. ... 11.07.2016

Это не адвокат по сути....Все так и есть и даже хуже чем тут написано...Это вершина айсберга...