LV RU
www.sudzibas.lv Zvērināta notāre Inga Dreimane Neprofesionāla attieksme un neiedziļināšanās savā darāmajā darbā, kā rezultātā radot klientam zaudējumus un daudz liekus izdevumus

Zvērināta notāre Inga Dreimane - Neprofesionāla attieksme un neiedziļināšanās savā darāmajā darbā, kā rezultātā radot klientam zaudējumus un daudz liekus izdevumus

Neprofesionāla un slinka attieksme notāra darba pienākumos. Ļoti nelabprāt jebko paskaidroja un gala rezultātā vispār rodas sajūta, ka speciāli maldināja. Jo tagad radušies milzīgi zaudējumi, paļaujoties uz notāres teikto. Nevarēja precīzi paskaidrot par ko iekasē katrā tikšanās reizē, un rēķinā ierakstītais nesakrīt ar to, ko teica. Bet neiedomājamies uzreiz pārbaudīt. Jo netikām informēti par to, cik un kādi maksājumi būs jāveic, ne arī, kur var ar šo info iepazīties.
Esmu ļoti vīlusies un dusmīga, ka paļāvos uz notāres teikto un uzticējos. Nevaru pierādīt kādu labumu viņa sev guvusi no lietā iesaistītajām citām personām, ka bija tik vērts mani un vēl vienu personu maldināt, rezultātā apmānot!
:(

Komentāri (2)

B Baņuta Osīte 26.10.2018

Lattelecom televīzija tika pieslēgta uz Helio iTV.Teksts ar tik sīkiem burtiņiem ,ka pat bez redzes problēmam nevar vienkārši salasīt.Tomēr vajadzēja padomāt par veciem cilvēkiem,kuriem ir grūti salasīt tik sīkos burtus .Vecā bija ļoti pārskatāma un patīkama ,bet šis kaut kāds murgs,

Pacco_al 30.10.2018

Notāra uzdevuma, nav izglītot vai skaidrot kaut kādas likuma normas, vai arī konsultēt nezinīšus, kuri paši nevīžo ne kādu informāciju sameklēt un kaut ko noskaidrot, bet dzīvo pēc principa - es zvanīju un man teica. Bez tam ļoti bieži sagrozot vai traktējot pa savam sadzirdēto.
Notārs arī nav izziņu birojs, kurš pastāstīs par to, kādas Valsts Zemesgrāmatas nodevas ir jāmaksā un "kā lētāk uztaisīt" un uz kādiem Valsts kases kontiem jāveic maksājums.
Kā mēs mīlam vārdu maldināt. Atgādināšu, ka pašu stulbums nav klasificējams, kā maldināšana. Jo otrs cilvēks nekad nevar zināt cik lielā mērā jūs saprotas, vai tieši otrādāk nu pilnīgi nesaprotat to, ko jums saka.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes