www.sudzibas.lv Zvērināta notāre Inga Dreimane Briesmīga attieksme pret klientiem

Zvērināta notāre Inga Dreimane - Briesmīga attieksme pret klientiem

Atnācām pie Inges Kundzes par nekustamā īpašuma iegādi un līguma parakstīšanu. Ingas kundze runāja rupji, un pēc tam, kad es samaksāju rēķinu par viņas pakalpojumiem, viņa sāka izturēties pret mums vēl sliktāk un runāja ar paceltiem toņiem. Izrādījās, ka viņa saskatīja kļūdu līgumā (līgumu sastādīja cits jurists) , bet viņa mums neko neteica, un tiksai pēc tam, kad viņa saņēma no mums naudu teica, ka tagad mums būs lielas problēmas, jo mēs ietaupījām naudu un pasūtījām līgumu no cita jurista, bet vajadzēja visu darīt pie viņas un maksāt naudiņu viņai. Bet tās jau ir mūsu problēmas, līgums ir noslēgts un viņa mums nekādi nevar palīdzēt.
Bija redzams, ka viņa strādā ne kvalitātes un klientu palīdzības dēļ, bet tikai naudas dēļ. Ja nevēlaties no viņas pasūtīt pilnu pakalpojumu komplektu un maksāt vairāk naudas, tad attieksme pret jums būs kā pret grīdas lupatu un vēl sliktāka.
Diemžēl atsauksmes par Ingu izlasīju pārāk vēlu. Ļoti rupja, mantkārīga, nekvalificēta sieviete.