Zvērināta notāre Evija Birzule - Slikts serviss

Iemesli, kāpēc neesmu apmierināta ar servisu 1) atnākot izņemt pasūtīto pilnvaru radās priekšstats, ka tā nemaz nebija sagatavota, sekretāre taisīja uz vietas (atkal prasīja visus datus, kaut gan visu iepriekš biju sūtījusi) 2) ar sekretāri iesāku sarunāties krieviski, jo viņa bija runājusi pa telefonu krievu valodā kā dzimtajā valodā. Kad iegāju pie notāres, sasveicinoties latviski (es runāju bez akcenta) - viņa uzreiz pārgāja uz krievu valodu (tas izbrīnīja, bet pieņēmu to par pretimnākšanas žestu, jo man nav latvisks vārds/uzvārds) . Viņa krieviski man pastāstīja, kas ir norādīts pilnvarā. Bet aizejot norēķināties par pilnvaru, biju ļoti nepatīkami pārsteigta par cenu! Iepriekš man pa e-pastu bija teikts, ka pilnvara maksās ap 20 eiro, bet man piestādīja rēķinu par 42 eiro! Un kas mani satrieca - 10 eiro par mutisku tulkojumu, ko man nemaz nevajadzēja! Notāre man nemaz nepajautāja, vai pilnvarā rakstīto pārtulkot mutiski uz krievu val. Par ko iekasēs papildus 10 eiro! To, ko es uztvēru par pretimnākšanas žestu izrādījās dārga pakalpojuma iegrūšana klientam! Man atbildēja, ka "nu jūs taču krieviski runājāt... " es latviešu valodu pārzinu ļoti labi un tādu cūcību nudien nebiju gaidījusi! Tāpēc pabrīdinu par tādu vieglu notāres iedzīvošanos uz klientu rēķina

O