www.sudzibas.lv Zvērināta advokāte Irēna Kibelko Dīvaina pārstāvāmo aizstāvība

Zvērināta advokāte Irēna Kibelko - Dīvaina pārstāvāmo aizstāvība

Šis ir vērojums no malas par vienu lietu, kura izskatās ļoti aizdomīga. Informāciju būšu sniedzis - izvērtēšana Jūsu pašu ziņā.
No vienas puses advokāte Irēna Kibelko tik ļoti aizstāv savus klientus, ka pat ir gatava riskēt publiski ar savu reputāciju, parādot savu nekompetenci, apgalvojot nepatiesas lietas, kas izriet no likumdošanas.
Bet no otras puses šķiet ļoooooti dīvaini, ka advokāte saviem klientiem (veciem un neattapīgiem cilvēkiem) iesaka lietas risinājuma variantus, kas ir finansiāli visneizdevīgākie. Irēna Kibelko nevis iesaka saviem klientiem labprātīgi dzīvokli pārdot par tirgus vērtību, bet gan pārdot to piespiedu izsolē, kas arī visticamāk notiks, ja dzīvokli nepārdos labprātīgi.
Un te arī rodas jautājums - kādēl?

P

pretmeliem 19.03.2016

Pilnīgi murgi. Pieprasījums pēc šīs advokātes nekad nezudīs.
Iesaku labprātīgi dzēst šo apmelojošo apvainojumu.

P Patriots 21.03.2016

Kur šeit ir meli? Pirms, "pretmeliem", apgalvojat, ka citi melo, paskatieties spogulī!
Pierādījumi komentārā rakstītajam ir viegli atrodami - gan tiesas audioierakstos, gan arī plašākai publikai pieejamos resursos.
Atšķirībā no, maigi izsakoties, sagrozītās/nepilnīgās informācijas, ko Irēna Kibelko atļāvās paust publiski konkrētā lietā elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.

Turklāt - pat tad, kad nonāk līdz labprātīgai dzīvokļa pārdošanai, tiek izvirzīti absurdi nosacījumi - lai potenciālajiem pircējiem prasa uzvārdus pirmajā telefonsarunā, pusastoņi vakarā esot vēls laiks, lai apskatītu dzīvokli, bet plkst.17 esot normāls laiks, kaut lielākā daļa cilvēku tad vēl strādā, utt. - tā vietā, kad potenciālajiem pircējiem vajadzētu nākt maksimāli pretī visās jomās.
Šādas attieksme liecina tikai par to, ka nav ieinteresētība labprātīgā dzīvokļa pārdošanā par tirgus cenu.

pretmeliem 26.03.2016

skaidri saprotams, ka kādam nav izdevies pakļaut advokāti savām personīgajām ambīcijām un iegribām, tādēļ pilnīgi skaidrs, ka brēcošajai neapmierinātībai cēlonis ir spogulis un pulkstenis...

(jācīnās ar sevi !!!)

pretmeliem 31.03.2016

(fuj,dēls! attopies!)
Kļūdas dēļ pirkuma līguma gan esot ierakstīts, ka dēlam pieder nevis ceturtā daļa, kā vecāki norādījuši iesniegumā, atbilstoši sertifikātu skaitam, bet gan puse.

Kad saprata, ka atvase var sagādāt nepatikšanas, noilgums vēl nebija iestājies un likumdošana ļāvusi līgumu labot. Juristi ieteikuši doties uz tiesu.

«Es eju tur garām ar papīriem un man paliek slikti. Man nāk ģībonis un es nevaru dēlu iesūdzēt tiesā un es to neizdarīju,» ar asarām acīs saka Aina.

Advokāte Irēna Kibelko: «Likums paredz izstāties no kopīpašuma. Prasība ir likumīga. To viņš var darīt. Šeit vairāk ir morāles jautājums. Ir smagi. Dēlam ir pienākums, saskaņa ar Civillikumu, rūpēties par saviem vecākiem. Viņš nav iesniedzis pierādījumus, ka viņam ir slikti vecāki, kas viņam nav palīdzējuši.»

Audzinot dēlu daudz ko lieguši sev, bet atvasei atvēlējušie pēdējo, neraugoties, ka nebijis tas paklausīgākais puišelis.

«Viņš tāds gudrs, dikti apķērīgs puika bija. Viņš pabeidza bērnu mūzikas skolu kā vijolnieks ļoti labi. Arī angļu valodas kursos mēs maksājām, sūtījām bērnu,» stāsta Aina.

Tolaik prātā nenācis, ka viņš būtu gatavs tiesāties ar saviem vecākiem. «Viņš man ir daudz pāri darījis, es brīnos kā es vienreiz paliku dzīva. Es negribu izteikt tālāk,» saka Aina. Viņš māti iespaidojis arī fiziski, tāpēc viņai esot paniskas bailes no dēla.

«Kāpēc jūs tādus jautājumus uzdodat? Beidziet spēlēt uz jūtām. Es vairs neielaižos komentāros. Vienīgais, ko es varu pateikt, šādu gājienu man ieteica trīs zvērināti advokāti, ka man tas ir jādara, ka tas ir mans vienīgais glābiņš. Viss, tas ir mans komentārs,» telefonsarunā raidījumam sacīja pensionāru dēls Armands.

«Ja viņi nedabūs naudu, dzīvoklis tiks izsolīts. Tā kā viņi man šodien teica, viņi būs zem egles. Viņiem naudas nav. Sadalīt daudzdzīvokļu mājā vienģimeņu dzīvokli reāli nevar. Līdz ar to vienīgais veids, kā izdalīties no kopīpašuma, ir to pārdot izsolē,» saka advokāte Kibelko.

Advokāte norāda, ka nauda, kas paliks pāri no izsoles, varētu pietikt vienīgi, lai kādu laiku īrētu kādu mitekli.

S Sandra65 31.03.2016

Izskatās, ka pats esi brēcoša neapmierinātībā, jo pat kopē rakstus.
O, kopēšu tevi: "Advokāte bez maksas", ideāli. Pēdējas komentārs vislabākais:
Tāpēc jau var bez maksas pieņemt, ka jau 2004 gadā ir bijis 30 000 USD, 3 017.50, EUR 3 000.00 LVL uzkrājums, VID dati
Neviens advokāts pa velti nestradā"

P Patriots 17.10.2016

"Līdz ar to vienīgais veids, kā izdalīties no kopīpašuma, ir to pārdot izsolē,» saka advokāte Kibelko.

Kā var šādi apzināti publiski melot zvērināts advokāts?! Kāpēc netiek teikts, ka var dzīvokli arī labprātīgi pārdot paši īpašnieki par normālu tirgus cenu?
Pie tam šāds variants bija un bija pat pircēji, bet melis, kas teica, ka zem egles būs jādzīvo - pats atteicās pārdot dzīvokli par 40000 eiro!
Interesanti, vai pensionāram ar 20000 eiro kabatā būtu jādzīvo zem egles un plus vēl 3500 eiro, ko netaisnīgi piedzen no otra īpašnieka (dēla), kurš vispār tur nav dzīvojis pēdējos 5 gadus vispār? - atšķirībā no sava pilngadīgā brāļa Andra, kurš tur dzīvoja pilnīgi gandrīz par velti, un vēl, trijatā pieauguši cilvēki dzīvojot, ar kopējiem ienākumiem vismaz 1000 eiro mēnesī uz rokas pamanījās sataisīt komunālos parādus 1882 eiro apmērā, kas arī bija iemesls prasībai par kopīpašuma izbeigšanu.

Tad kur te ir taisnība? Patiesība ir tāda, ka tie "nabaga" pensionāri paši sevi apzināti zem egles būs nolikuši, nerisinot komunālo parādu jautājumu un nepārdodot dzīvokli labprātīgi.

Un kur tas redzēts, ka īpašnieks par to, ka atļauj bez maksas dzīvot tuvākiem radiniekiem savā īpašuma daļā, vēl izrādās ir parādā viņiem, kas reāli ir izmantojuši dzīvokli? Izīrētājs paliek parādā īrniekiem par sava īpašuma izmantošanu. Fantastika!

Tāda ir tā patiesība.

P Patriots 31.03.2016

Paldies "pretmeliem" par šādas informācijas atrašanu!

Vēl viens pierādījums, ka cienījamā advokāte Irēna Kibelko pilnīgi pati nesaprot, ko runā un stāsta - apgalvojot šādas lietas. :D It sevišķi, ka viņa zina (vai būtu jāzin) patieso situāciju, bet melo un/vai sagroza nepilnīgo informāciju par lietu acis nepamirkšķinājusi.

S Sandra65 31.03.2016

Drīzāk neapmierinātība ir no Kibelko puses, jo nenotiek pēc viņas prāta, un viņai ir jāpaskatās pašai gan spogulī, gan laikā, jo viņa ir tā, kas nevar savas ambīcijas nevar realizēt.
Un tavi raksti norāda uz to, ka tu pats esi brēcoša neapmierinātībā, ka pat kopē interneta vietnēs ievietotu informāciju.