Zvana ar mēģinājumu izkrāpt datus - Telefonkrāpnieki

No tālr. +371 25474181 zvanīja krieviski runājoša sieviete, stadijās priekšā kā datu aizsardzības centrs un paziņoja, ka uz mana vārda ir izveidots kriptovalūtas konts, vai nu kāds ir izveidojis vai vai es pati esmu izveidojusi. Neesmu neko tādu darījusi un sarunu neturpināju. Numurs ir no Latvijas, bet runātāja latviski nerunāja, līdz ar to, skaidrs, ka tā nav nekāda datu aizsardzības iestāde Latvijā.
Visticamāk krāpnieki Krievijā, kas mēģina izvilināt personas datus.
Esiet uzmanīgi!

R RunčaĶepa 22.12.2022

Tas nav atbilde Ritai, bet info visiem :
Esiet uzmanīgi, jo krāpnieki lieto IP-telefoniju, un var iestatīt, lai jums rādās jebkurš numurs, kuru viņi vēlās.
Tajā skaitā arī 112 un 110.

Kā arī, FB ir daudz sūdzību par to, ka izmantotu munuru īpašnieki pat nav lietas kursā, kad kāds krāpnieks lieto viņu telefona numuru.

A Arturs 26.12.2022

Man arī zvanīja no tā numura, jauns džeks, ļoti uzstājīgi pieprasīja, lai runāju krieviski, ko es nedarīju un tad viņi nolika klausuli.
Teica, ka zvana no kaut kāda departamenta :D

G Gunārs Čerpinskis 29.12.2022

Man stāstīja tieši šo pašu
Esat uzmanīgi