Zubnoj vrach I. Šmite

Ja v 6oke, posle poses4enija zubnogo vra4a I. Šmite, kotoraja prinimaet v Ogre, Parka 1B. Otno6enie hamskoe (mozet potomu 4to ja russkaja, hotja i govorila na lati6skom s nej). nikokogo projavlenija vra4ebnoj etiki: rot u menja okazalsja v uzasnom, stra6nom sostojanii, vse zubi plohie, ne odnogo horo6ego zuba, i "kto tebe vobs4e plombi stavil?!", zubnoj kamenj az protivno. sdelala rengen, za kotorij ja toze zaplatila, no mne ego tak i ne otdali. poka le4ila zub, bilo takoe os4us4enie 4to ona mne 4eljustj slomatj pitaetsja.... a kogda pered uhodom ja poprosila 4ek, stoilo videtj ee vzgljad... nadejusj hotj plomba v blizaj6uju nedelju ne vipadet... Ceni visokie, otno6enie k pacientam otvratitelnoe!

1 1reizespacients 31.07.2008

Kaut daudzi Šmites kundzi man ieteica kā dārgu, bet labu zobārstu, pirmajā un vienīgajā vizītes reizē biju vīlies.
Ierados ar sāpošu zobu (dzerokli), kas sāka sāpēt pēc saldējuma ēšanas pāris dienas pirms vizītes. Pēc rentgena slēdziens – rausim ārā, jo viss tur ir sastrutojis un nekas nav glābjams. Tas man bija paliels šoks, jo līdz šim visi zobārsti ir cīnījušies par zobu ārstēšanu līdz pēdējam, bet te tik viegls risinājums! Bez tam tikko pie Rīgas ārstiem par lielu naudu biju salicis visus trūkstošos zobus, un šķirties no jauniem zobiem ļoti negribējās.
Ja pareizi atceros, zobu man neizrāva, jo viņa ar zobu raušanu nenodarbojas (vai vienkārši palika maz laika līdz nākamajam pacientam, jo savu pieraksta laiku pārsvarā nosēdēju rindā gaidot, kad beigs ārstēt iepriekšējo pacientu). Bet tā arī labāk, jo vēl pāris dienas pamocījos ar zobu sāpēm, kamēr tās pilnībā pārgāja. Nu jau vismaz gads būs riņķī.
Ko lai pēc šī gadījuma domā par dakteri Šmiti?

1 1reizespacients 11.09.2008

Ups - atsaucu savu sūdzību. Biju sajaucis ar citu Ogres kantori.

J just me 16.10.2008

Ja liksiet zobu protēzes šai kantorī, tad brīdinu, ka G. Šmitam ir vien tikai zobu tehniķa diploms, bet viņš iedomājas, ka ir ārsts-protēzists. Interesanti, kurš nes atbildību, ja kautkas noiet greizi?