www.sudzibas.lv Зубная паста "SPLAT ULTRACOMPLEX" Вредит деснам и зубам

Зубная паста "SPLAT ULTRACOMPLEX" - Вредит деснам и зубам

Больше даже не жалоба, а предупреждение. После 2-3х недельного использования зубной пасты "SPLAT ULTRACOMPLEX" начали болеть зубы, стали очень чувствительными, появилось ощущение, что зубы просто вылазят из десен.

Не подозревая, что проблема в зубной пасте, пошел к зубному. Доктор посоветовала сменить зубную щетку и пасту. Со щеткой проблем проблем не должно было быть, смени пасту. Через пару недель гипер-чувствительность стала проходить. Через месяц исчезла на 99%.

Возможно не у всех появится данная проблема. Но если будут похожие симптомы, надеюсь заметка поможет.

D

L Lita 15.06.2010

Ir dažas zobu pastas, kuras vajag lietot tikai reizi nedēļā, jo savādāk tās noņem pārāk daudz emaljas un sāk sāpēt zobi. Pārējā laikā protams lieto parasto zobu pastu. Varbūt arī šī bija tāda zobu pasta?!

K kolēģe 16.06.2010

Pirms iegādāties zobu pastu, būtu jāizlasa tās satāvs.Zobu pastas iesaku pirkt aptiekās, nevis lielveikalos un Drogās.
Ļoti laba zobu pasta ir Elmex un Aronal, tās gan maksā dārgi, bet pietik ilgam laikam un labi notīra aplikumu.Vēl var lietot Weledas zobu pastu, kas ir homeopātiskā, vēl var lietot Rocs, arī būs dārga, bet skaitās laba.No lētā gala var ņemt LESNOJ BAĻZAM.