Zti Anita Kalniņa - rupja attieksme

Mēs dzīvojam reiz tādā krīzes zemē, kur var nākties nemitīgi plēsties ar parādiem.Mums ir nodokļa parāds, par ko ir uzlikts liegums automašīnai.Tomēr pakāpeniski maksājam un beidzot ir arī labs darbs, bet līdz darbam nereti nākas braukt pat 200-300 km un auto ir pirmās nepieciešamības lieta.Kaut nav ne jauna, ne luksus, bet vienkāršs darba braucamais, uz tās stāv liegums un nevaram iziet kārtējo tehnisko apskati.Kad griezāmies VID, viņi atbildēja, ka viņiem nav nekādu pretenziju pret to, ka mēs iesim tehnisko, maksāsim ceļa nodokli un strādāsim.Tiesu izpildītāja šo argumentu pat neņēma vērā, rupjā formā ''atšuva'', dokumentu no darba vietas pasvieda atpakaļ kā sunim un pateica, ka nekādas tehniskās nebūs, kamēr nodokli nesamaksās pilnībā.Tā lūk-darbs ir, tikt līdz tam nevar.Burta kalpi mums komandē parādi un jūtas savos beņķīšos kā ķeizariņi.

K klinta 14.12.2011

Aija, neņem galvā tos, kas Tevi noliek. Acīmredzot šie nezin ko nozīmē zaudēt darbu krīzes laikā. Mums ir tieši tāda pati situācija. Vari lūgt, lai ZTI noņem liegumu uz vienu konkrēto dienu, lai izietu skati. Reizēm viņi ir pretimnākoši

U Uldis Pūcītis 06.01.2019

Ir arī pretimnākoši, Kalniņa gan tāda nav.

R re,re 14.12.2011

kā aprāvās, gan, saprata, ka izpļāpājās par strādāšanu, iespējams!
Vajag būt biķi viltīgākai, bet sanāca ---kā vienmēr:)

N nu.... 14.12.2011

nu bet, ja zini, ka likums ir tavā pusē---tad var sūdzēties, bet ja jāpaļaujas uz pretimnākšanu---tad attiecīgi arī jāuzvedas, manuprāt!!!

S Susurinsh 17.03.2012

Tiesu izpildītājs, varēja atļaut iziet tehnisko un nosūtīt rīkojumu uz darba vietu. Tikai vajadzētu kādu papīru no VID, ka piekrīt atļaut iziet tehnisko. Nu un viss - kaza dzīva un vilks paēdis.

I ilonaa23 26.11.2014

Ko tur brīnīties, Anita Kalniņa man arī uz darbu atsūtija izpildrakstu par 49 euro summu kas ir krājusies par cik ilgu laiku no 0.35 santīmiem parāda par kuru neatceros un viņai pietika nekaunības nesūtīt man kādu ziņojumu man ka ir palikuši nieka nesamaksāti santīmi, nē tak sakrāja parādu uz procentiem. Redz kā bieži dara tiesu izpildītāji.

U Uldis Pūcītis 06.01.2019

Sniedzu bezmaksas konsultācijas cilvēkiem, kam tieši Anita Kalniņa ir nodarījusi pāri ar savu rupjo un necilvēcisko attieksmi. Pašam bija saskarsme, kur konstatēju daudzus pārkāpumus ZTI praksē. Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv