www.sudzibas.lv ZTI A Klaģe Turpina zagt naudu no konta

ZTI A Klaģe - Turpina zagt naudu no konta

Šodien ieskaitīja invaliditātes pabalstu 76 eiro apmērā uzreiz telefonā saņēmu isziņu ka klaģe noņēmusi 33 eiro lai gan nedrīkstēja to darīt jo invaliditātes pabalsts nav piesaistīts darba algai viņš nemainās jau desmit gadus viņas dēļ nevaru samaksāt rēķinu par slimnīcu turklāt šo mēnesi jau apmaksāju daļu parādu labprātīgi kopumā iztērējot 60 eiro savas algas tādējādi dēļ klaģes kundzes nelikumīgās rīcības neesmu spējīga samaksāt par slimnīcu tagad dēļ šī neapmaksātā rēķina ir apdraudēta mana veselība jo man slimnīca atsakās sniegt rehabilitācijas pasākumus.

Vairāk sūdzības par ZTI A Klaģe

Bet kāpēc mani cilvēkus? Kāpāc neraksti par to ka tas ir par paradi?

Kr Kristīne Legzdiņa 08.09.2018

Nevienu nemānu man nav no kā masāt parādus kurus es netaisīju bet kurus man uzspieda latvijas valsts maksādama otrās grupas invalīdei 76 eiro lielu pabalstu dabīgi ka mums ar manu mazgadīgo dēlu dzīvojot bez atbalsta sanāca parādi par komunālajiem maksājumiem un tagad kad valsts man atņēma bērnu veselības dēļ tad uzgrūda vēl alimentu parādu turklāt vēl valstij nebij tiesību man bērnus noņemt bet viņi to izdarīja lai gan likums to neļauj darīt

Nu tad Jums jāturpinā maksāt paradu un balsot vēlēšanā par zagļiem no visadiem vienotīban un ta saucamo Nacionālo apvienību, kur sēž zoofili un zagļi ka Paradnieks...

Kr Kristīne Legzdiņa 08.09.2018

Jums viegli runāt bet man nav par ko balsot jo neviena partija nav iekļāvusi tādu cilvēku intereses kādi esam mēs savā partijas programā

...un ka rezultata Seaimā KA PARASTI tik izvēlēti visadi krapnieki un kukuļnēmēji (lasījat par to, ka Dzintariņam un Paradniekam parskaitija 50 un 100 tukst.eiro?)...

Da Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.09.2018

Saskaņā ar CPL.596.pantu: Summas, uz kurām nevar vērst piedziņu

Piedziņu nevar vērst uz:
1) atlaišanas pabalstu, apbedīšanas pabalstu, vienreizēju pabalstu mirušā laulātajam, valsts sociālajiem pabalstiem, valsts atbalstu ar celiakiju slimam bērnam, apgādnieka zaudējuma pensiju un atlīdzību par apgādnieka zaudējumu;
2) kompensācijas izmaksām par darbiniekam piederošo instrumentu nolietošanos un citām kompensācijām saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas regulē darba tiesiskās attiecības;
3) darbiniekam izmaksājamām summām sakarā ar komandējumu, pārcelšanu un nosūtīšanu darbā uz citu apdzīvotu vietu;
4) sociālās palīdzības pabalstiem;
5) bērna uzturlīdzekļiem Ministru kabineta noteikto minimālo bērna uzturlīdzekļu apmērā, kurus, pamatojoties uz tiesas nolēmumu vai Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas lēmumu, maksā viens no vecākiem, kā arī uz Uzturlīdzekļu garantiju fonda izmaksājamiem bērna uzturlīdzekļiem.

Jums izmaksa invaliditātes pabalstu, kas nav minētajā pantā... (Tādi nu likumi) līdz ar ko, piedziņa ir iespējama, proti ja Jums ir vēl ienākumi. Katru gadījumu jāizskata atsevišķi.
Jautājumu vai palīdzībai: [email protected]