LV RU
www.sudzibas.lv ZTI A Klaģe Turpina zagt naudu no konta

ZTI A Klaģe - Turpina zagt naudu no konta

Šodien ieskaitīja invaliditātes pabalstu 76 eiro apmērā uzreiz telefonā saņēmu isziņu ka klaģe noņēmusi 33 eiro lai gan nedrīkstēja to darīt jo invaliditātes pabalsts nav piesaistīts darba algai viņš nemainās jau desmit gadus viņas dēļ nevaru samaksāt rēķinu par slimnīcu turklāt šo mēnesi jau apmaksāju daļu parādu labprātīgi kopumā iztērējot 60 eiro savas algas tādējādi dēļ klaģes kundzes nelikumīgās rīcības neesmu spējīga samaksāt par slimnīcu tagad dēļ šī neapmaksātā rēķina ir apdraudēta mana veselība jo man slimnīca atsakās sniegt rehabilitācijas pasākumus.

Komentāri (1)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.09.2018

Saskaņā ar CPL.596.pantu: Summas, uz kurām nevar vērst piedziņu

Piedziņu nevar vērst uz:
1) atlaišanas pabalstu, apbedīšanas pabalstu, vienreizēju pabalstu mirušā laulātajam, valsts sociālajiem pabalstiem, valsts atbalstu ar celiakiju slimam bērnam, apgādnieka zaudējuma pensiju un atlīdzību par apgādnieka zaudējumu;
2) kompensācijas izmaksām par darbiniekam piederošo instrumentu nolietošanos un citām kompensācijām saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas regulē darba tiesiskās attiecības;
3) darbiniekam izmaksājamām summām sakarā ar komandējumu, pārcelšanu un nosūtīšanu darbā uz citu apdzīvotu vietu;
4) sociālās palīdzības pabalstiem;
5) bērna uzturlīdzekļiem Ministru kabineta noteikto minimālo bērna uzturlīdzekļu apmērā, kurus, pamatojoties uz tiesas nolēmumu vai Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas lēmumu, maksā viens no vecākiem, kā arī uz Uzturlīdzekļu garantiju fonda izmaksājamiem bērna uzturlīdzekļiem.

Jums izmaksa invaliditātes pabalstu, kas nav minētajā pantā... (Tādi nu likumi) līdz ar ko, piedziņa ir iespējama, proti ja Jums ir vēl ienākumi. Katru gadījumu jāizskata atsevišķi.
Jautājumu vai palīdzībai: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes