www.sudzibas.lv Zoss un Ķirbis/ GB Wood SIA Ļoti vājš serviss, termiņu pārcelšana, nav atlaides

Zoss un Ķirbis/ GB Wood SIA - Ļoti vājš serviss, termiņu pārcelšana, nav atlaides

Ar uzņēmumu uzsāku komunikāciju jau februārī, veicu pasūtījumu, pilnā mērā apmaksāju gultas rēķina summu. Man solīja 2 nedēļu laikā piegādāt gultu. Kad tuvojās piegādes laiks, sākās termiņu pagarināšana par nedēļu katru reizi, iemesli visādi:
- nepiegādāja vēl materiālus
- jānolako
- trūkst dažu furnitūras detaļu
- kurjers nepaspēja savākt
- esmu stāvokli, stress, daudz darba utt

un katru reizi piegāde tika atcelta par dažām dienām, kas skaidri norāda uz meliem.
Par lielo piegādes kavēšanos man solīja atlaidi un daļēju naudas atgriešanu (joprojām gaidu ar maisu!) . Lai uzlabotu komunikāciju, iesaku draudēt ar Ptac vai policiju vai citu institūciju, jo citādi bizness iestrēgs, nauda būs zudusi.
Labās ziņas ir tādas, ka gultu tiešām saņēmu beigu beigās, tā savu funkciju Pilda labi, ir nelieli defekti, tomēr vispārīgi produkts ir ok.
Domāju, ka šim uzņēmumam nepieciešams strauji labot attieksmi pret klientiem.

L Lido321 14.10.2022

Vai gultu beigās saņēmāt?

S Saturns88 25.11.2022

Jā!