ZOOM Centrālā laboratorija - Slikts serviss

24.02.2024. Pirmkārt, darbiniece nesasveicinājās.
Otrkārt, mēğināja paņemt asinis no vienas rokas (gandrīz no elkoņa) — nesanāca. Sanāca paņemt tikai no otras rokas.
Treškārt, kad man palicis ļoti slikti, darbiniecei bija jānovieto neliels daudzums amonjaka uz vati, lai atvieglotu manu stāvokli. Viņai bija pati bundžiņa, bet vielas tur gandrīz jau nebija, tāpēc pavadīju kabinetā daudz ilgāku laiku. Darbiniece nebija mēğinājusi paņemt amonjaku citā kabinetā vai kaut kā citādāk atvieglot situāciju.
Vairs tur analīzes nenodošu.

R

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā ļoti atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.
Varam palūgt jūs atsūtīt papildus informāciju, par to kurā dienā un laikā notika radušās situācija uz e-pastu: [slēpt]@laboratorija.lv.
SIA ”Centrālā Laboratorija” pateicas Jums par sniegto informāciju. Mēs ņemsim to vērā, lai uzlabotu pacientu apkalpošanas kvalitāti. Vēlreiz atvainojamies Jums par radītajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem. Cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.

Ar cieņu,
SIA ”Centrālā Laboratorija”