www.sudzibas.lv Zoocentrs.lv - ļoti neprofesionāla uzņēmējdarbība. Ļoti neprofesionāla uzņēmējdarbība, vai arī krāpšana

AtrisinātaZoocentrs.lv - ļoti neprofesionāla uzņēmējdarbība. - Ļoti neprofesionāla uzņēmējdarbība, vai arī krāpšana

Ja gribat palikt bez barības dzīvniekam un bez naudas, droši iepērkaties www.zoocentrs.lv

Veicu pirkumu caur internetu 22.10.2021. , apmaksāju, gaidu barību.
31.10.2021. Uzrakstu e-pastu veikalam ar jautājumu, kad tiks piegādāta dzīvnieku barība? Cik ilgi jāgaida? Saņemu atbildi, ka barības nav, nauda tiks atgriezta... Jautājums - kad uzņēmums man būtu paziņojis par to, ka barības nav? Kāpēc nauda netiek uzreiz atgriezta?
01.11.2021. Nosūtu atkārtoti e-pastu par to, ka man nav atgriezta nauda, saņemu atbildi, ka nauda pārskaitīta.
Uz manu karti un bankas konta nauda joprojām nav atgriezta.

Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā. Paliksiet bez barības un bez naudas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Antra J 02.11.2021

Beidzot nauda ienāca kontā. Vairs šādu pieredzi nevēlos.