Zoo veikals Jelgava - Jaunā pārdevēja

Bieži iepērkos šajā zoo veikalā, bet pedējā laikā kā tieku pie jaunās pārdevējas, kas sākusi strādāt nesen tur, pat negribas iet vairs, jo ieber nepareizu barību,nemāk izdot pareizu atlikumu jo steidzas strādājot ar kasi, neprot pastāstīt par sortimentu, nezin kas ir pieklājība un runā pretī! Par cenām labāk nerakstīšu, jo ļoti paceļ cenas gandrīz katru mēnesi.
Dobeles soseja 7

What? 25.01.2019

Nevajag iet uz kaktu veikaliem. Sen jau zināma vieta ar sliktu slavu. Labāk 'Dino Zoo' izmanto.
Pārdevējas aizstāvībai gan teikšu - tas ir normāli jaunam pārdevējam vēl nepārzināt preci.
Ļoti iespējams, tas ir viņas pirmais darbs un īsti nemāk ne ar kasi strādāt, ne kā ar klientiem apieties.
Kas attiecas uz runāšanu pretī klientam... tad tur ir jāskatās pēc situācijas, jo klientam ne vienmēr ir taisnība. Un cenas pārdevēji gan neregulē. Kādu ražotājs uzliek, ar tādu jāpārdod.

Tas veikals tur ir tikai nepilnu gadu,cita vadītāja,nav tas pats kas bija agrāk.
Un šī pārdevēja jau kādus 3 mēnešus tur strādā.Esmu pastāvīga kliente tur. Jau vajadzētu zināt sortimentu.

What? 25.01.2019

Tas nemaina radušos slavu par iepriekšējo īrnieku. Un Jūsu bezjēdzīgā sūdzība nepalīdz mainīt šo faktu.
Jūs vispār zināt cik daudz dažādu dedaļu, specifisku detaļu, ir jāzin par barību, medikamentiem (mazgāšanas līdzekļi, pret blusu līdzekļi uc). To nav tik vienārši iemācīties. Trīs mēneši ir nieks.
Gribētu redzēt kā Jūs tur visu samācītos.

Tad lai arī pieņem darbā ar zināšanām par šo profesiju! Ja es eju uz veikalu es vēlos,lai man pastāsta sīkāk par sortimentu!

What? 26.01.2019

Kaut kur jau tā pirmā pieredze jāgūst. Tīras sakritības pēc, jaunajai pārdevējai tā varētu būt šī vieta. Neviens jau nepiedzimst ar zināšanām par visu.
Ja jau esat patstāvīgā kliente, varējāt meitenei ko iemācīt, parādīt savas zināšanas, kuras Jums ir dotas nestrādājot šajā jomā.
Tā jau ir ar tiem klientiem, kuri iedomājas, ka pārdevējiem/konsultantiem ir jāzin viss vienā rāvienā.
Nez vai Jūs pirmo reizi uzsākot kādu darbu arī visu līdz pēdējam sīkumam zinājāt.

Z Zinaida15 28.01.2019

Labākais veikals Jelgavā! Ļoti labi pārdevēji un kārtīgs veikals ar vienmēr svaigu un plašu sortimentu.
Es domāju, ka cenas gan pārdevējs nenosaka. Drīzāk ražotāji un ekonomiskais stāvoklis valstī. Cik saprotu no ekonomikas. Ja visam ceļas cenas tad arī precei cenas un tas notiek netikai zooveikalos. Ieejiet citos veikalos tieši tas pats.
Ja prece patstāvīgi mainās tas nozīmē ka nav aizstāvējusies no seniem laikiem.