www.sudzibas.lv Zobu feja Zobārstniecība bērniem

Zobufeja.lv - Zobārstniecība bērniem

Lai mani pārdzīvojumi noder par mācību citiem, nekad mūžā neiesaku vest bērnu pie zobārsta zobufeja.lv, noplēsīs bargu naudu-cenas astronomiskas(!) un profesionalitāte nepārliecina.

D

S Symphonie 17.10.2014

Kāpēc BĒRNAM vispār būtu jāmaksā par vizīti?

R Romija 18.10.2014

Bet, ja vedat bērnu pie zobārsta par maksu, tad par cenām nav ko brīnīties! Materiāli maksā visiem vienādi. Nav svarīgi bērns vai pieaugušais!

D daceda 20.10.2014

Es rēķinājos, ka būs jāmaksā, bet ne jau 105 eur ... Piedodiet bet pat sev tik lielu rēķinu nekad neesmu saņēmusi

J JolantaBr 30.12.2014

Ha, man bērnam nācās samaksāt vēl vairāk par 2 vizītēm vienam zobam, kura labošanu pabeidzām jau citā zobārstniecībā ... :((( Izskatās, ka neesmu vienīgā!

D daceda 22.01.2015

mēs arī zobu labošanu pabeidzām citā iestādē, jo ar 105 eur nekas nebeidzās uz nākamo vizīti plānojās būt izdevumi vēl 160 eur