www.sudzibas.lv Zobu feja Slikts serviss

Zobu Feja - Slikts serviss

Esmu loti vilusies jūsu attieksme. Samaksāju par zobu 65 euro, bet jūs sabojājat manu zoba ielikto kronīti? Nesaprotu, kāpēc viņš bija jāaiztiek, jo varēja ielikt atpal veco ne kramet pa jaunu. Kad es teicu, ka man nepatik kaut kas, jūs neklausījāties. Tgd ir jocīgi ēst, un liekas, ka mazliet sap smagana no sakodiena. Mans ceļojums tiks noteikti izbojāts ar to zobu mocīšanos. Joprojām nesaprotu, kpc bija jāaiztiek tas kronītis... Paldies, tagad man pierakts jāgaida 2 mēnesi...

15.06.2019

B beer 15.06.2019

Jocīgi,ka šo visu rakstiet internetā, nevis ejat uz pašu kabinetu un skaidrojat,kas un kā.
Pieraksts divi mēneši uz priekšu, liecina,ka ir liela rinda un ārsts ir pieprasīts.

I Irfedr 15.06.2019

Nauda taču ir jāpelna. Nesāpēja, sāpēs nāksiet vēl.

C critical thinker 17.06.2019

hellio: ejiet uz institūtu!

E ELLIO 21.06.2019

Pareizi! Institūts ir tādiem bērniem,kas neprot uzvesties.

M Marina_R 13.02.2020
Плохой сервис

Пошел с ребенком 4х лет. Не дали сидеть с ребенком в кабинете, сказали что в присутствии родителя не работают, мешает. Предложили пройти школу адаптации за 120 евро. Врач по имени Мара.

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

Нам школа адаптации очень помогла. У ребёнка было большое сопротивление врачам, обошли много клиник, стоматологическай институт, везде отправляли на общий наркоз.
В Зобу Фее помогли ребёнку справится с этой проблемой. После занятий ребёнок сначала дал сделать гигиену, потом запломбировали несколько зубов и поставили корону.