www.sudzibas.lv Zobu feja Slikts serviss

Zobu Feja - Slikts serviss

Apmeklēju zobārstniecības klīniku zobu feja svētdienā, lai veiktu zobu higiēnu. Gan pa tālruni, gan sms netiku brīdināta, ka būs jāveic papildus samaksa 10, 00 eiro par to, ka dodos uz vizīti brīvdienā. Arī mājaslapā šo informāciju neatradu (iespējams ne tik cītīgi esmu izmeklējusi) , bet uzskatu, ka tikai cilvēcīgi būtu brīdināt par to jau iepriekš, lai nerastos līdzīga situācija kā man.
Kā visiem zināms zobārstniecības pakalpojumi ir dārgi un papildus 10,00 eiro par to, ka ierodies brīvdienā bez jebkādas "ārkārtējās situācijas" un netiec iepriekš brīdināta ir absurds.
Arī administratores attieksme pret situāciju bija vienaldzīga (nedz atvainojās, nedz pateica kur šo informāciju atrast, tikai dusmīgu seju skatījās virsū) turklāt brīdī kad vēlējos samaksāt (ar pārskatījumu) aizgāja prom tā, it kā nemaz tur nebūtu un nācās gaidīt kamēr viņa šo maksājumu apstiprinās, lai dotos prom. Par medicīnas personālu varu teikt tikai labo, bet attieksme no administratores puses graujoša.

08.11.2021

B

E ELLIO 08.11.2021

Tu nopietni? Dēļ 10 eur cel brēku,ka Tevi apkalpo brīvdienā?
Tu brīvdienā pati būtu ar mieru strādāt bez papildu maksas? Diez vai.

B Bojājumini 08.11.2021

Šeit runa ir par brīdināšanu kad būs papildus izmaksas. 😉

G Gulbenietis 08.11.2021

Kad autore pati divas stundas mēnesī pārstrādātu un likme būtu parastā, tad bļautu uz visa centrāltirga, kā šo apjāja. Redz darīja svarīgu darbu - nocenotas bulkas tirgoja :D.

B Bojājumini 08.11.2021

Izlasiet lūdzu vēlreiz. Stāsts ir par brīdināšanu kad būs papildus izmaksas. 😉