zobarstniecibas Valmiera - zobarsti

Manam bernam uzpampa vaigs un drausmigi sapeja zobs,gajam uz Cesu polikliniku ta saucamo,tur man teica ka jaiet un jagaida no pasa rita ja grib tikt un bus jamaksa,bernam 4 gadi,vai japierakstas tikai uz janvari!! ta ka stradaju viena pati gimene,nespeju apmaksat..gajam meklet citu zobarstu...aizgajam uz Bastionu uz 3 stavu,pieklauveju pie durvim,kabineta sedeja zobu higienists,vina pateica lai piezvanu dakterei,telefons ir uzrakstits uz durvim,es piezvaniju,neviens nepacela...tad gajam uz Smilsu ielu,no turienes mus iztrieca ara masina,vina teica ka pie viniem ar to nenodarbojas un ka mums jaiet pie tada arsta,pie kura jau esam bijusi,bet bernam tikai 4 GADINI!!!!!! vai gruti bija panemt??? tad gajam uz zobarstniecibu kur veikals APO atrodas un tikai tur mus pienema pec 2 stundam un izrava zobu...man ir jautajums vai tiesam tik gruti bija panemt bernu un izraut vienu piena zobu???? zobarsti,vai jums ir vajadziga tikai nauda? man ir skumji ka Valmiera tadi zobarsti,it ipasi mani sokeja Smilsu iela,jo es pati tur gaju zobus labot! nu vairak neiesu!!!

W

C cerbers 12.09.2018

Vel ari vini skatas ja tu nepatic nakama reize atkratas no tevis.Man bij pieraks vienreiz Dental m uz 13:00pl aizeju vini pasaka mes jus 11:00gaidijam,man lapina lidzi nebij pieradit nevareju nodomaju sajucu laikus izradas neka majas paskatijos bija 13:00tad zvaniju kad varetu tikt citreiz saka tur viskautko fantazet dr nebus un nezin kas stradas.Bet izradas man pazina ari iet pie vinas vina brinijas par vinu.Tur ari izverte tevi pec statusa plus vel peta soctiklos.