www.sudzibas.lv Zobārstniecības Klīnikas SIROWA RĪGA Slikts serviss, slikta attieksme, slikts speciālists

Zobārstniecības Klīnikas SIROWA RĪGA - Slikts serviss, slikta attieksme, slikts speciālists

09.05.2023. Man bija zobu ekstrakcija, kuru veica Dr. M. Lauskis zobārstniecības klīnikā sirowa Rīgā.
11.05.2023. Ap plkst. 11: 00 zvanīju uz klīniku par sūdzībām, ka brūces sāk viegli asiņot. Klīnikas darbiniece man solīja atzvanīt pēc sarunas ar manu dakteri. Atzvanot informēja, ka man jāvēršas stomatoloģijas institūtā pēc palīdzības, jo sirowa klīnikā neesot neviens speciālists, kurš varētu mani pieņemt.
Ap plkst. 14: 00, sastrēgumu laikā tiku līdz stomatoloģijas institūtam, kurā man sniedza pirmo palīdzību, teica, ka brūces pārāk viegli pievilktas un sašuva pa virsu. Asiņošana pārgāja, ar taksi devos mājās.
Ienākot mājās asiņošana atsākās un jau pamatīgāk. Braucu uz paula Stradiņa universitātes slimnīcu, jo sapratu, ka uz stomatoloģijas institūtu nepaspēšu, viņu darba laika dēļ.
Līdz diviem naktī dežūrārsts cīnījās un mēģināja apturēt asiņošanu, tika vairākkārt sašūtas brūces un veiktas dažādas manipulācijas, lai apturētu asiņošanu. Nomocīta, negulēJusi ne mirkli, ap deviņiem no rīta, man tika veikta operācija vispārējā narkozē un tika veikta brūču revīzija ar ķirurģisku apdari. Slimnīcā tika pavadītas 5 dienas, darba nespēja, apgrūtināta ēšana, mutes un zobu higiēna, sāpes un mēnesi ilgs atkopšanās periods. Nerunājot par to, ka nevarēju pilnvērtīgi atvērt muti mēnesi. Ieēst varēja tikai putriņas un buljonu. Asins analīzes un asins recēšanas rādītāji man bija labi, kas izslēdz to, ka man bija kādas Veselības problēmas.
Kāpēc rakstu sūdzību tik novēloti? Tāpēc, ka tikai tagad varu mierīgi par šo runāt. Un tāpēc, ka vakar sirowa klīnikas facebook lapā izvietotajā rakstā, par aizvadītu semināru saistībā ar "ekstrakcijas brūču aprūpi", es ierakstīju komentāru un savu viedokli par pieredzi, ar kuru saskāros viņu klīnikā pēc zobu ekstrakcijas. Es tiku nobloķēta un protams, mans komentārs tika izdzēsts.
Rakstot šo, gribu tikai padalīties ar savu pieredzi, lai iespējams kādu pasargātu no šī kantora sniegtajiem pakalpojumiem, kas man rezultātā izmaksāja 420 eur, plus slimnīcas izdevumi un ārstēšanās mājās. Nerunājot par tām emocijām un stresu, ko piedzīvoju.
Esmu rakstīJusi sākotnēji klīnikai uz norādīto e-pastu, kur saņēmu atbildi, ka klīnikā viss notika pēc procedūras, viņu vainas situācijā, kas notika ar mani, neesot. Man piezvanīja arī pats ārsts, pastāstīja, cik labs un profesionāls speciālists viņš ir, un medicīnā nekad nevar būt garantijas. Kā arī to, ka visur citās slimnīcās viņam esot visi pazīstami. Rezumējot augstāk minēto, nekad, nevienam neieteikšu šo iestādi, tāpēc arī dalos ar šo pieredzi, iespējams, kādam noderēs, izvēloties no vairākām klīnikām un sirowa klīnikai metot līkumu.

P. S. Šo cerams neizdzēsīs:) , lai visiem veseli zobi. :)

D

E ELLIO 07.09.2023

Nopietni? Jūs sūdzaties par Dr. Lauski, kurš strādā arī stomatoloģijas institūtā un ir sava amata profesionālis?
Pareizi pateica, medicīnā nav garantiju ir prognozes. Ja zobārsts būtu gaišreģis, tad paredzētu Jūsu asiņošanu un vispār neuzņemtos raut Jūsu zobus.

D Dalila631 07.09.2023

Jā. Un Jūs viņa kolēģis vai draugs? Ka tik ļoti aizskāru Jūs ar savu viedokli. Es dalos ar savu pieredzi. Man ir visas tiesības to darīt. Jauku dienu.

A AlinaTer 07.09.2023

izskatās, ka minētais dakteris arī piełauj kłūdas. nav svarīgi,vai atsauksme ir pozitīva vai negatīva,bet tā ir kāda cilvēka pieredze saistībā ar konkrētu ārstniecības personu, un tādēł łoti nekorekti ir dzēst negatīvos komentārus un blokēt kādreizējos pacientus, cełot savu reitingu pārējo cilvēku acīs.

E ELLIO 08.09.2023

Nekļūdās tas, kurš neko nedara!

D Dalila631 08.09.2023

Šim gan Jums piekrītu. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Runāt un atzīt savs kļūdas vai arī pieļaut domu, iespējams, es esmu kļūdījies ir daudz labāk, nekā sist ar dūri krūtīs un censties pierādīt to, ka es nekad nekļūdos.

E ELLIO 08.09.2023

Internetā noliet citus ar mēsliem tikai protat, nevis normāli ārstam acīs pateikt! Gļēvule!

D Dalila631 08.09.2023

Var redzēt, ka nelasījāt līdz beigām šo rakstu. Un izskatās, ka Jūs protat tikai apsaukāties. Lai jaukas brīvdienas.

A AlinaTer 04.11.2023

Gadījumā neesat tas pats dakteris, par koiet runa?

š Šņukstiņš 06.10.2023

Veselam cilvēkam tāda asiņošana nav raksturīga,tad kaut kas jums nav tā, kā vajag.