Zobārstniecība Bruninieku iela - Šausmīgi implanti

Labdien, zobārsts Saidovs Rīga, Bruņinieku iela ielika man implantus. Skrūves ara rēgojas pus cm. Skats ir šausmīgs visi apkartejie ir šoka. Tie bumbuli uz skrūvēm pat neizskatās pēc zobiem. Vienmēr jāpiedomā, lai neatvertu muti. Labāk bija bez zobiem, viņš saka ara vairs nevar izņemt. Vai nu pēc laika, ka jāņem skrūves lauka, jādziedē ciet. Jāstaigā ilgi bez zobiem un jāliek atkal skrūves un pēc laika implantus. Tas būtu loti kaitīgi manai veselībai. Vai tiešam ārstam nav nekādas atbildības, kad ieliek pacientam bumbuļus mute, kas pat līdzīgi nav zobiem?
Gribētu zināt šis zobārstniecības īpašnieku un lai paskatu uz maniem bumbuļveidīgajiem zobiem uz katiniem (skrūvem)

S Samanta4444 14.09.2016

Bēdigi

Bēdīgi

E ELLIO 14.09.2016

Kāpēc Jūs rakstat sūdzību šeit, nevis Veselības Inspekcijā Klijānu ielā? Tur izsauks gan ārstu,gan Jūs un izvērtēs vai implants ir vai nav pareizi uzlikts!

intel 01.05.2017

Kāpēc Jūs likāt metāla skrūves ?

Ļoti liels risks ka metāla implanti nesaaugs ar kaulu un būs dažādas infekcijas, kā arī melna nokrāsa caur smaganām. + vel tas, ka tās metāla implanti strādā kā antenas radioviļņiem, un citi metāla priekšmeti kas ir mutē.

Meklējat iestādes kur liek cirkonija implantus!