Zobārstniecība Brīvības 103

Nakad neejiet uz zobu higiēnu šajā klīnikā! Kad zvanīju lai pierakstītos, administrātore izklausījās laipna un teica ka higiēnists papildus nepieciešamajām procedūrām vēl pastāstīs kā pareizi kopt zobus, bet kad aizgāju pretī saņēmu ārsta attieksmi kā pret tādu preci, nevis klientu! Šī "higiēna" ilga 20 min. un visu to ko viņa darīja es varu arī mājās izdarīt un pat vēl vairāk! Beigās man vēl ieteica izraut 2 pēdējos zobus, jo "man viņi tāpat nav vajadzīgi un būs mazāk ko kopt"! Es gandrīz novēlos no tā krēsla! Kā zobu speciālists var uzskatīt ka cilvēkam 20 gadu vecumā vispār var būt kadī "lieki" zobi??? Samaksāju 21ls par neko un vēljoprpjām esmu šokā! :(

J julija 25.05.2007

a 4e ti popersja k gigienistu v 20 let to! estestvenno tebje eto delali 20 minut! stupido! esli u ljudej nalet ot kurenija ili kamni, ljudi sidjat po 4asu! psih! vsem sovetuju etu kliniku, tam zame4atelnij zubnoj doktor golovina! super!

D desa 14.07.2009

Es arī esmu šokā par zobu higiēnu tur! man to procedūru darīja 15 min! Es arī biju šokā, ka tik ātri un tik maz kaut ko vispār dara. Ar zobiem īpašas problēmas nav bijušas, bet vienalga, citās vietās vismaz tā procedūra ir 30 min, uzliek atjaunojošu pastu utt., bet te nekā tāda nebija.

Vienreiz aizgāju tur pārbaudīt vienu zobu, jo likās, ka maliņa nolūzusi. Bet nekā, šī ņem uz saborē man citu veselu zobu, par ko man nekādu sūdzību nebija. Viņa saka, ka zobā robs un piebāž ar plombi. Pēc tam es muti nevarēju aizvērt- viņai nācās visu to, ko tur saplombēja, izurbt ārā! Un par to protams jāmaksā!

Neiesaku! Tur vienmēr tukšums, nav cilvēku, pierakstīties var jau uz nākamo dienu! Zvanās vēl un uzbāžās ar savu higienistu! paldies nē, vairāk neiešu! Biznesmeņi un nekas vairāk!