www.sudzibas.lv Zobārstes Sarmītes Bisenieces darbs Nekvalitatīvi veikta zobu labošana, ko atzina citi zobārstniecības speciālisti

Zobārstes Sarmītes Bisenieces darbs - Nekvalitatīvi veikta zobu labošana, ko atzina citi zobārstniecības speciālisti

Konkrētas pretenzijas ir pret Sarmītes Bisenieces nekvalitatīvo darbu, kas atklājas pēc gadiem, apmeklējot citus zobārstniecības speciālistus. Visiem viņas regulārajiem klientiem ieteiktu apmeklēt citus ar DentaVis nesaistītus speciālistus un uztaisīt rentgenu!

Sarmīte atstāja pieredzējušu un profesionālu iespaidu. Runāja daudz, bet labāk ir ticēt darbiem un nevis vārdiem. Zobu higiēnu veicu pie viņas kolēģēm DentaVis un biju pārliecināta, ka zobi tiek labi pieskatīti, nevis tiek piesegti Bisenieces darba "augļi".

Apmeklējot citus zobārstus un uztaisot rentgenus, man tika uzskatāmi parādīts, ka zobu virsmas ir salabotas labi, bet zobu starpās/malās ir milzīgas pārkares un zobi ir kā pa slāņiem salipināti, bojājas un ir ieteicams tos pārlabot. Tad tikai sapratu, kāpēc ir grūti zobus diegot un kāpēc asiņo smaganas. Kāda zobu higiēniste tā arī pateica, ka klientu mutēs bieži atpazīst Bisenieces rokrakstu. Gada laikā esmu pārlabojusi visus Bisenieces labotos zobus. Šodien pārlabojot lielo dzerokli, vēl atklājās, ka zoba dziļumā ir atstātas sudraba plombes paliekas, kas bija obligāti jāiztīra. Pieminēšu, ka šo zobu toreiz nemaz nevajadzēja labot un tas tika salabots lielā steigā, tikai pieļaujot, ka smaganas iekaisums rodas dēļ zoba plombes, bet nevis dēļ nesenās gudrības zoba operācijas.

Parasti negatīvas atsauksmes nerakstu, bet, redzot, ka Sudzibas.lv ir līdzīgas pieredzes, ignorēt to nedrīkst un ceru, ka Biseniece savu rokrakstu tomēr mainīs.

Jā, toreiz tam nepievērsu uzmanību, bet cimdi netika lietoti un attieksme bija tik draudzīgi pārliecinoša, ka bija neērti prasīt čeku.

E ELLIO 12.01.2023

Gribētu zināt to citu zobārstniecības speciālistu uzvārdus, kuri nomelno citu kolēģu darbus un iejaucas tajos. Ja ir sūdzības-tad tās ir jāsniedz veselības inspekcijā, kur speciālists novērtē plombes kvalitāti. Tagad jau neko nevar izvērtēt, jo kāds cits jau ir pārplombējis zobus.Un higiēnists nav nekāds plombju pārkaru speciālists. Par šitādu mutes brūķēšanu būtu naudas sodi jāuzliek. Daži kolēģi nav ētikas principus apguvuši.