www.sudzibas.lv Zobārste Rudāne Attieksme, kompetence

Zobārste Rudāne - Attieksme, kompetence

Šokējoša ir Daugavpils zobārstniecības poliklīnikas zobārstes rudānes attieksme. Pēc implantu manipulācijas, kas tika veikta citā pilsētā, pacientam radās aizdomas par sastrutojumu. Ārstniecības iestāde, kur tika veikta procedūra, ieteica konsultēties ar vietējo zobārstu, lai pēc iespējas ātrāk izvērtētu situācijas nopietnību. Tā kā daugavpils zobārstniecības poliklīnikā implantoloģijā specializējušies 2 zobārsti, paciente piezvanīja vienam no viņiem, kam tobrīd bija pieņemšana. Tā bija dr. Rudāne. Paciente lūdza iespēju atnākt uz konsultāciju, vairākkārt uzsverot, ka ir vajadzīga tikai apskate bez jebkādām procedūrām. Nepieciešamības gadījumā paciente bija gatava doties pie sava ārstējošā ārsta, kas prasa zināmu laiku. Rudāne kategoriski atteica apskatīt pacientu, atbildot, ka tas jādara tam pašam ārstam, kurš veicis manipulāciju. Viss jau saprotams, un pacientei pret to nebija iebildumu, vienīgi svarīgs ir laika faktors un arī situācijas novērtējums.. Telefonsaruna beidzās ar rudānes paziņojumu: "un ja nu es pasaku ko citu, nekā domā jūsu ārsts? " tad jautājums - kas strādā daugavpils zobārstniecības poliklīnikā - ārsti vai diletanti? Ja nu tas tiešām ir sastrutojums? Pacients nespēj pats to novērtēt un zināt, kā rīkoties! Vai tiešām šādam ārstam, kurš savas neprofesionalitātes dēļ baidās no atbildības, ir tiesības strādāt ar pacientiem? Un kā uz to raugās poliklīnikas vadība?
Stu, lai pēc iespējas ātrāk izvērtētu situācijas nopietnību

P

E ELLIO 09.06.2019

Esmu dakteres pusē. Nekādā gadījumā neuzņemtos atbildību par citu dakteru veiktajām manipulācijām.
Vienkārša apskate neko Jums nedos. Tur vajadzīgs tieši tas ārsts, kurš licis implantus.Punkts.

P pacienteD 10.06.2019

Vizītes atteikums, jūsuprāt, ir atbildība? Ja, piem., operācija veikta citā valstī un pacientam, kurš dzīvo Daugavpilī, rodas sarežģījumi, tad viņam nav tiesību saņemt palīdzibu? Tiesībsargam adresējams jautājums!

E ELLIO 11.06.2019

Jā,šajā gadījumā vizītes atteikums ir atbildība. Bet var doties uz stomatoloģijas institūtu, kur strādā profesionāļi.Tur pieņem no 8-20! Ierindas ārstam nav ar to jānodarbojas.

C critical thinker 11.06.2019

ierindas ārsti un profesionāļi institūtā... tas kaut kāds smalks joks bija?

E ELLIO 14.06.2019

Nav nekāds noslēpums,ka visi zobārsti nenodarbojas ar implantoloģiju. Es vai zinies arī neuzņemtos nekādu atbildību par sveša zobārsta veikto darbu. Vislabāk, ja brauc tur, kur lika. Ja tas nav iespējams, tad stomatoloģijas institūts, kur ir implantoloģijas nodaļa. Viņi arī nodarbpjas ar pēcimplantu komplikāciju novēršanu,Reizēm to dara tikai stacionārā,kas nav pieejams mums parastajiem zobārstiem.

C critical thinker 18.06.2019

skaidri ir runa par implantoloģi. nevis ierindas ārstu ELLIO, kas sēž kabinetā un par milzu naudu visžēlīgi ieskatās citu mutēs. un tad sūta uz institūtu, ja kas jādara.

E ELLIO 21.06.2019

Mana milzu nauda neliek Tev mieru. Nabadziņš.

P pacienteD 12.06.2019

Lieliski! Daugavpils zobārstniecības poliklīnikas ierindnieki nav profesionāļi! Nav šaubu, un tas jau arī bez jūsu komentāra saprotams! Ja vēl uzrakstīt par stagnatīvo apkalpošanas kultūru šajā iestādē..., bet tas lai paliek vadītāja ziņā. Pilsētas viesiem tā ir eksluzīva atgriešanās iespēja senā pagātnē.

E ELLIO 14.06.2019

Nu bet kur problēma? Es jau sen būtu stomatoloģijas institūtā. Nav taču spiesta lieta apmeklēt iestādi, kur ir nelaipna apkalpošana un nestrādā profesionāļi pēc Jūsu ieskatiem. Jācer tikai,ka implanti nav skrūvēti kādā no NVS valstīm...

E ELLIO 14.06.2019

Un pie sastrutojuma ir jāveic rtg,kas varbūt nav pieejams tādā kvalitātē un izšķirtspējā,kā stomatoloģijas instutūtā(3D uzņēmums). Ir ļoti daudz iemeslu,kāpēc Daugavpilī ārsts atteicās Jūs apskatīt..

C critical thinker 18.06.2019

oi, oi, varenā LV būtne, kas apspļauda NVS ārstus (kuri nesūta uz institūtu)

C critical thinker 18.06.2019

un PIE sastrutojuma nekas nav jāveic. pašam sastrutojumam gan.

č Čupakabra 18.06.2019

Nez kāda Elio ir ar pacientiem? Tikpat agresīva, kategoriska,pārgudra un rupja? Varbūt tāpēc nav pacientu, toties daudz brīva laika, lai lasītu komentārus un izgāztu žulti. Neatceros,kā būtu lasīts kaut viens komentārs,kurā nebūtu vīzdegunības un agresijas.

C critical thinker 18.06.2019

tak no viņas ir skaidrs, ka ellio ņem tikai pacientus, kam nekas nav jādara, pārējos sūta uz institūtu un vēl izlamā par zobu nekopšanu. jo Ellio pasaulē zobi nebojājas nevienam, ja bojājas, tad pats idiots

E ELLIO 21.06.2019

Kādi mēs gudri, visu zinām. Varbūt tad pats sev, cienītais veic rtg, ko? Un rauj zobus?

E ELLIO 21.06.2019

Mans pacientu loks uz Tevi čupakabra neattiecas! Paskaties savā lauciņā, pirms te pārgudri muldies!