www.sudzibas.lv Zobārste Natalja Andrianova Nekvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi

Zobārste Natalja Andrianova - Nekvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi

Andrianova Nataļja nav īstā zobārste, pie kuras doties, ja Jums jāveic kādi sarežģītāki zobu ārstēšanas pakalpojumi.
Diemžēl ar zobu, kuram jāveic četru kanālu tīrīšana, aizpildīšana un plombēšana viņa nespēja tikt galā vairāku mēnešu laikā (gāju pie viņas 2,5 mēnešus, bet tālāk par tīrīšanu un zāļu likšanu viņa netika).
Uzliktās pagaidu plombes divas reizes izkrita dienas laikā.
Pirmajās divās reizēs viņa pat nespēja konstatēt, cik īsti kanāli ir zobam un iztīrijā trīs, nevis četurs kanālus. Ceturto kanālu "pamanīja" tikai trešajā vizītē, kad beidzot nolēma uztaistīt rentgenuzņēmumu.
Katru reizi zobs tikai mocīts, urbts vēl vairāk un sazāļots, zobārste turpināja "stiept gumiju" un pat nespēja veikt pienācīgu rentgenuzņēmumu, lai saprastu kā iztīrīt ceturto zoba kanālu. Divas no piecām reizēm nelika maksāt, jo stundu bija izniekojusi veltīgi un zobu nespēja salabot.
Pēc 2,5 mēnešiem man bija gana un nolēmu vērsties pie profesionālāka ārsta.
Galu galā šī "izklaide" pie VC4 ārstes Andrianovas Nataļjas bija izmaksājusi 125.50 Eiro, es biju zaudējusi pusi no zoba urbšanas rezultāta un viss bija jāpārtaisa citai zobārstei.
Tiešām, ja ir jādara, kas vairāk par plombēšanu vai zoba raušanu, labāk pie šīs ārstes nedodieties - pazudīs gan jūsu nauda, gan dārgais laiks un sirdsmiers.

S Sandra Bišofa 08.11.2017

Man 10 gadus atpakaļ taisīja zobu protezēšanu .Neko sliktu nevaru teikt.Darbs tika paveikts profesionāli. Tiltiņš stāv vēl šobaltdien.Paldies dakterei.